x-kom hosting

Jak przypisać identyfikator myszki.

kryst8
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Chciałbym mieć 2 myszki w komputerze tak aby jedna była główna,a druga pobocza. Głowna ma działać normalnie lecz gdy kliknie np. PPM  ( na drugiej myszce) to chciałbym aby uruchomił mi się konkretny program. Problem jest w tym, że komputer reaguje tak samo na kliknięcia obu myszy. Czy dałoby się jakoś przypisać ich identyfikatory? Mam 14 lat i umiem podstawy C# wiec jeśli ktoś mógłby pomóc to prosilbym również o wskazówkę na temat skryptu. 

System operacyjny - Windows 10

1522009541858216216675.jpg

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja bym bardziej szedł w stronę Arduino. Jeśli znasz trochę C tym lepiej, bo w tym języku programuje się ten kontroler. Do Arduino jest multum różnego rodzaju sensorów, układów, sterowników, możliwości są ogromne, a ceny przystępne. Poniżej przykład sterowania komputerem, jeszcze niżej bardziej wyuzdane sposoby:

 

 

 

 

 

 

kryst8
komentarz
komentarz

Dzięki. Zobaczę napewno

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.