x-kom hosting

Programy przy starcie systemu

Spokojna
utworzono
utworzono

Witam.

 Mam problem z włączaniem się programów przy stacie systemu, a mianowicie włączają mi się programy typu Chrome, Spotify, które miałam wlączone przed zamknięciem systemu. 

Przeglądarka otwiera się dokładnie na tej samej stronie na której skończyłam. Mam wyłączone te programy przy starcie systemu. 
Chce zaznaczyć, ze niedawno miałam zmieniany system i ten problem występował jeszcze przed zmiana.
  Czy jest istnieje jakieś rozwiązanie na tego problemu? 

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Każdy program powinien mieć możliwość wyłączenia go przy starcie systemu (w opcjach). Jeżeli to nie zadziała to spróbuj tego programu.

Dalszą odpowiedź skopiowałem z innego mojego komentarza.

 

Jeżeli chodzi o uruchomione procesy to ten program - Autoruns for Windows (Microsoft)

https://technet.microsoft.com/en-gb/sysinternals/bb963902.aspx

pokazuje je wszystkie (procesy Windows domyślnie są ukryte a by nie narobić szkód). Program uruchomić należy w trybie administratora. Aby zatrzymać uruchamianie jakiegoś programu przy starcie systemu Windows należny odhaczyć okienko po lewej stronie. A by wznowić uruchamianie z systemem należy znowu zaznaczyć okienko. Usuwać nie polecam, chyba że jesteś pewna, ze to ci nie potrzebne. Po wszystkim restart komputera i sprawdzenie czy zadziałało.

Nie instaluje się go tylko rozpakowuje do osobnego katalogu i uruchamia plik Autoruns.exe (w trybie administratora).

Zacznij od zakładki "Logon".

Jeżeli nie jesteś pewna co to za proces, to napisz i spróbujemy go rozszyfrować

Youki
komentarz
komentarz

@Dark_Moon Raczej nie chodzi o procesy uruchamiane na starcie, tylko błąd (?), funkcję na W10 kilka większych aktualizacji wstecz, gdzie nie wiadomo od czego to zależy czasem faktycznie system po uruchomieniu tak jakby wraca do stanu przed uruchomienie, tzn uruchamia programy, folderu itp. Póki co dwa razy mi się to zdarzyło, od czego to zależy, nie wiem.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.