x-kom hosting

BUSH AC101DPLV2

Mark0
utworzono
utworzono

Witam, posiadam tablet firmy BUSH 10 cali model AC101DPLV2. Chciał bym dostać sie do środka w celu wymiany baterii, ale nie chciał bym uszkodzić urządzenia. Ktoś podpowie jak rozebrać urządzenie by dostać sie do płyty głównej?

1521908664066319713264.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Te białe plastiki wyglądają jakby były na zaczaski, możliwe, że pod nimi będą śrubki.

 

Mark0
komentarz
komentarz

Gorny plastik da sie łatwo odpiąć znajduje sie tam wejście na kartę sim.  Do dolnego nie ma za bardzo miejsca nawet zeby podważyć i odseparowac

Gawel
komentarz
komentarz

Myślę że trzeba go rozpołowić tak jak większość takich urządzeń. Kiedyś użyłem do tego karty kredytowej

Mark0
komentarz
komentarz
3 godziny temu, Gawel napisał:

Myślę że trzeba go rozpołowić tak jak większość takich urządzeń. Kiedyś użyłem do tego karty kredytowej

Tak zapewne trzeba zrobic, problem w tym ze nie wiem czy próbować słychać kartę w szczelinę pomiędzy aluminiowa tylnia część urządzenia czy iść wzdłuż plastików w połowie wysokości tableta, nie chciał bym uszkodzić dlatego musze wiedzieć ktora z tych części jest rozbieralna. 

 

Co prawda ten aluminiowy element z tylu nie wyglada mi na miejsce gdzie mozna by wcisnąć cokolwiek ale pewności nie mam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.