x-kom hosting

7100 GS czy X1300 Pro ?

adam_11
utworzono
utworzono

Poszukuję karty graficznej do kompa, tak aby chodziły mi na niej wszystkie nowe gry. Niestety dysponuję skromnymi funduszami - do 240 zł. Obecnie rozważam zakup jednej z tych dwóch kart:

7100 GS

X1300 PRO

Doradźcie mi co wybrać. A może ktoś ma inną propozycję?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

tazman, sam podałeś 1 kartę Palita :)

Ten Leadtek rzeczywiście byłby super... Adam, nie znajdziesz jeszcze 38 złotych?

adam_11
komentarz
komentarz

Z kasą nie jest tak dobrze, ale na tego LEADTEKA to nawet mógłbym jeszcze coś wydać, ale ma tylko 128 MB ...

Kleskus, karta którą podałeś ma pamięci DDR!

Jak sami widzicie, kasa chyba kładzie temat... Dlaczego lepiej nie brać nie PALITÓW? Może jestem natrętny, ale to chyba najlepsze karty na jakie mnie stać.

Dodam jeszcze, że nie podkręcam kart.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Kleskus, nie wyskakuj to z takim X700, bo nawet X1300 Pro go rozkłada ^^

Adam - Palit to "tania" firma, trzeba uważać z jakością jej produktów. Ponadto np. Galaxy czy Leadtek sprzedają fabrycznie podkręcone, sporo szybsze karty.

adam_11
komentarz
komentarz

A co myślicie o tej ?

Czy ze 128MB pamięci na karcie będę mógł zagrać we wszystkie nowe gry?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Też dobra. Pod względem osiągów niemal identyczna z tą, co podał tazman, czyli:

http://allegro.pl/item167943023_leadtek_73...x_520_1400.html

Oczywiście potrzebujesz karty PCI-E, nie AGP?

Co do ilości pamięci - cóż, musi wystarczyć. Niektórych gier, jak np. Obliviona, nie odpalisz na full detalach i przy dużej rozdzielczości, ale na średnich detalach wszystko powinno śmigać.

adam_11
komentarz
komentarz

Dzięki za rady. Zastanowię się nad tym LEADTEKIEM, a może ostatecznie zdecyduję się na coś droższego z 256 MB.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.