x-kom hosting

Czy jak komuś padł system to może go sobie pobrać legalnie?

kosa.
utworzono
utworzono

Podejrzewam że będę musiał kupić nowy system Windows 10, czy jak go mam na dysku ale się nie ładuje bo chyba mam zepsuty dysk to czy mogę legalnie sobie go pobrać na nowy dysk ze strony Microsoftu?

kakarotosongo
komentarz
komentarz

Pobrać możesz, jest to legalne. Licencje na tego windowsa masz?

kosa.
komentarz
komentarz
Godzinę temu, kakarotosongo napisał:

Pobrać możesz, jest to legalne. Licencje na tego windowsa masz?

Co to znaczy że mam licencję? System był legalny, kupiłem laptopa z wgranym systemem. Miałem poprostu system na laptopie ale chyba dysk się zepsół, teraz żeby nie płacić 400 zł za system to chciałbym go sobie pobrać... Można tak?

Bish
komentarz
komentarz

Możesz spokojnie sobie wymienić dysk na nowy, nie powinno to w żaden sposób wpłynąć na licencję. W razie w dzwonisz na infolinię microsoftu, oni wytłumaczą co i jak.

kosa.
komentarz
komentarz

A czy ta infolinia jest płatna? Kilka dni temu dzwoniłem i usłyszałem wiadomość że porada telefoniczna jest płatna więc się rozłączyłem... Ile biorą za minutę połączenia i czy jest to doliczane do rachunku telefonu, czy jak?

Youki
komentarz
komentarz
Cytuj

Opłata za połączenia według stawek Twojego operatora.

https://www.microsoft.com/pl-pl/contact.aspx

Gawel
komentarz
komentarz

To że się nie ładuje to nie znaczy że dysk padnięty.Próbowałeś przywrócić system do ustawień początkowych

kosa.
komentarz
komentarz

A jak to się robi? Myślałem, że przywrócić można jak się system dopiero załaduje?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.