x-kom hosting

Pomocy Virus Pximouse

rexabcd2
utworzono
utworzono

Witam,

Zakupiłem wczoraj myszkę msi i po podłączeniu niej pokazało mi się w menadżerze zadań pojawiło mi się właśnie pximouse jak wszedłem w lokalizację co widziałem tam dużo plików i TiltWheelMouse jak przeskanowałem cały folder and -virus  nic nie wykrył dam a pomiecie co to jest moduł ładujący ctf w  windows 10 i jak otworze lokalizację to jest w folderze  ctfmon czy to też virus dam wam zdjęcia i proszę o pomoc .System Windows 10 Home 

Pozdrawiam 

Myszka msi.jpg

pximouse.jpg

pximouse 2.jpg

ctf.jpg

ctf2.jpg

BaruEM
komentarz
komentarz

Co do ctfmon:

" ctfmon.exe jest procesem firmy Microsoft, który działa w tle, gdy używasz programów Microsoft Office XP lub Microsoft Office 2003. plik ten kontroluje Alternatywne Wejście Użytkownika i pasek języka pakietu Office, ale może także działać wciąż nawet po zamknięciu wszystkich aplikacji pakietu Office. "

A pximouse/TiltWheelMouse jest sterownikiem używanym przez niektóre modele myszek. (Do bocznych przycisków)

Raczej nie masz o co się martwić.

rexabcd2
komentarz
komentarz

Dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.