x-kom hosting

Drukarka laserowa [Monochromatyczna][350-400 zł]

RagnarPL
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Potrzebuję drukarki laserowej monochromatycznej w przedziale cenowym 350-400 zł do domu. Drukuję całkiem sporo dokumentów w kolorze czarno-białym. Nie potrzebuję WiFi, skanera, itp. (chcę na tych funkcjach zaoszczędzić bo są mi niepotrzebne - posiadam drugą drukarkę atramentową Brother DCP J152W). Interesuje mnie sam wydruk. Drukuję około 100-150 stron dziennie. Drukarka może mieć kilkudniowe przestoje w pracy.

 

Drukarka musi być:

- laserowa monochromatyczna

- trwała i niezawodna

- tania w eksploatacji (tanie tonery itp. lub jakieś fajne zamienniki)

 

Za pomoc serdecznie dziękuję :)

 

P.S Fajnie by było gdyby drukarka miała wymiary nie większe niż (szer.(37cm), dł.(37cm), wys.(32cm)). Nie jest to jednak warunek krytyczny.

Badger20k
komentarz
komentarz

Zdecydowanie HL-1222W świetna i solidna drukarka z wifi. Przede wszystkim ma niedrogą eksploatację. Jest model tańszy o 50zł, ale ma za to droższe tonery, więc nie kalkuluje się :)

https://www.x-kom.pl/p/313802-drukarka-laserowa-brother-hl-1222w.html

  • 4 miesiące później...
slaweksala
komentarz
komentarz
Cytuj

 

Cześć.
Jeśli szukasz nie dużego urządzenia mono, to jest kilka urządzeń spełniających te wymagania.

W przypadku drukarek laserowych problem małej częstotliwości wydruków nie jest problemem.


Poniżej przesyłam link do rankingu, w którym uwzględniłem 2 urządzenia, które powinny spełnić Twoje wymagania:


Ranking Dynamiczny

 

Jak możesz poniżej zauważyć cena zakupu drukarki samsung jest niższa, natomiast koszty eksploatacji nieporównywalnie wyższe niż w przypadku brother.
Dodatkowym plusem jest to, że w drukarce Brother możesz bezpłatnie przedłużyć gwarancję z 24 do 36 miesięcy - wystarczy zarejestrować produkt na stronie promocji producenta.

 

image.png.55869ce0956fbf06b27d6aa71beeef8e.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.