x-kom hosting

Problem z program uTorrent i Windows10

durfey
utworzono
utworzono

Witam. Mam bardzo dziwny problem, którego nie potrafię sam rozwiązać. Mianowicie chodzi o program uTorrent, ale również o Win 10, dlatego zamieściłem ten temat w tym działa.

 

Otóż sprawa wygląda tak. Ostatnio instalowały mi się aktualizacja, która niestety napotkała taki błąd (zdjęcie w załączniku). Po tej aktualizacji zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Gdy odpalam program Utorrent i chce coś pobrać (filmy) zaczyna wywalać mi internet. Pobiera około 10 minut i przy ikonce internetu wyskakuje żółty znaczek z wykrzyknikiem. Nie mogę później na nowo włączyć internetu (internet z telefonu Samsung poprzez kabel USB) muszę ponownie uruchomić komputer. Kiedy uruchamiam ponownie komputer nie dość, że uruchamia się długo to jeszcze wywala znowu ten sam komunikat co podczas aktualizacji. Mało tego jak po tej sytuacji, czyli po tym wywaleniu neta przez program u torrent nie mogę wyłączyć komputera (niby się wyłącza, wychodzi z windowsa, gaśnie monitor, ale komputer dalej pracuje). Pobierałem aktualizacje do NVIDII nic takiego nie miało miejsca, do tego jeszcze dochodzi sprawa z tym, że jeżeli ten problem nie występuje gram w grę, przeglądam internet mogę normalnie wyłączyć komputer.

 

Bardzo byłbym wdzięczny o pomoc, nienawidzę po prostu tych aktualizacji, bo zawsze coś się dzieje niedobrego w komputerze. Z góry dzięki za pomoc.

20180315_161816.jpg

Youki
komentarz
komentarz
3 minuty temu, durfey napisał:

(internet z telefonu Samsung poprzez kabel USB)

Na nowszych wersjach W10 jest wciąż z tym problem, niestety.

Spakuj pliki z folderu Minidump i wrzuć na jakiś upload.

Zamiast µTorrenta sprobuj program Transition Qt Torrent.

Pokaż jeszcze profilaktycznie zrzut ekranu z programu HD Tune, zakładka Health.

  • Dobra wypowiedź 1
durfey
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki bardzo za pomoc. Właśnie pobrałem ten program, co podałeś zamiast utorrent. Wrzuciłem zrzut z programu hd tune. Wszystko wygląda na moje oko OK ;). Niestety nie wiem co to jest za folder MiniDump, dlatego nie udało mi się wrzucić plików z tego folderu

 

 P.S. Nadal dzieje się to samo, po zmianie programu z utorrent na ten co podałeś.

HealthHDTune.png

Nikt nie wie jak rozwiązać ten problem? 

Youki
komentarz
komentarz
22 godziny temu, durfey napisał:

MiniDump,

C:\\Windows\Minidump

durfey
komentarz
komentarz

Niestety nie posiadam ani jednego pliku w tym folderze.

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż zrzut ekranu z Zaawansowane ustawienia komputera, zakładka odzyskiwanie i uruchamianie.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.