x-kom hosting

Moja pierwsza aplikacja mobilna

terrorhc
utworzono
utworzono

Cześć, skończyłem mój pierwszy projekt. Chciałem napisać bardziej rozbudowaną grę w której zgadujemy liczby i myślę, że mi się to udało. Jest to moja pierwsza "gra" na Sklepie Play. Zapraszam do zagrania i oceny, czekam również na podpowiedz co zmienić i hejty :):)

 

Opis:

Tytuł gry mówi wszystko!
Odgadnij tajny numer na trzech różnych poziomach trudności i jednym poziomie specjalnym. Czy potrafisz odgadnąć liczbę pod presją czasu? Myślę, że 10 sekund to dużo czasu dla ciebie!
Pobijaj rekordy i udostępniaj je znajomym. Kto jest lepszy?

Powodzenia!


Pobierz i graj ZA DARMO! -----> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pac.komputer.thesecretnumbergame

Screenshot_1520171150.png

Screenshot_20180304-145528.png

Screenshot_20180309-183510.png

  • Super 1

Youki
komentarz
komentarz

Zmieniając bgcol na Black na Amoledzie liczyłem na prawdziwą czerń, a dostałem coś w tym stylu. :)  Sama apka OK. PIerwsza próba i już wygrana :V

 

Screenshot_20180317-164259.png

  • Super 1
terrorhc
komentarz
komentarz

Tak wiem :) Problem jest taki, że w tym momencie musiałbym zmienić kolor textu "1 - 20" i innych elementów w każdym activity i w dodatku to zapisywać. Nie będę oszukiwał, że lenistwo wzięło górę :)

Youki
komentarz
komentarz

To zamień nazwę Black na Gray czy coś w tym stylu. :V

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.