x-kom hosting

Problem z monitorem

H5an3
utworzono
utworzono

Mam taki problem, że w prawym górnym rogu ekranu tak jakby kolory były wyblakłe. http://img183.imageshack.us/my.php?image=img416sm5.jpg nie wiem czym to może być spowodowane, wcześniej wszystko było ok. (wiem, że na zdjęciu za wiele nie widać, ale mniej więcej coś tak)

Monitor to Samsung SyncMaster 793DF (crt)

dodam jeszcze, że moi rodzice wcześniej mieli taki sam problem z telewizorem Sharp'a i tam te "kolory" pochłonęły cały ekran po jakimś czasie. a gdy kupili nowy i stary zawieźli na działkę, wszystko było dobrze.

tylko telewizor ma około 18 lat a monitor 4.

miał ktoś podobny problem? da się to jakoś naprawić?

Gość
komentarz
komentarz

możliwe ze monitor zaczyna padac.. jak ma 4 lata

H5an3
komentarz
komentarz

no możliwe ale jak wtedy wyjaśnić, że tv się psuło a później wszystko było normalnie?

Tomek
komentarz
komentarz

czy głośniki lub inny magnes nie były postawione przy monitorze

jeżeli tak to odsuń i użyj opcji rozmagnesowania z menu monitora.

H5an3
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie abramuz pomogło. stał wcześniej sub i po obu stronach są głośniki. A wczoraj przestawiłem go dalej.

plusik poleciał.

można zamknąć

webber
komentarz
komentarz

To ja może nie będę zakładał nowego tematu i zapytam tutaj. Po bokach swojego CRT mam 2 satelity, a na samym monitorze stoi centralny, może to mu w jakiś sposób zaszkodzić? Odsunąć je na bok?

Tomek
komentarz
komentarz

Są jakieś defekty na obrazie(tzn. inne kolory przebarwienia itp.)

jeżeli monitor i głośniki są dobrze ekranowane to nic nie powinno się stać jednak zawsze lepiej odsunąc troche od monitora.

snip91
komentarz
komentarz

Webber - zależy jak mocny magnes mają głośniki. Skoro są przystosowane do montażu na monitorze to nie powinny mu szkodzić.

webber
komentarz
komentarz
Są jakieś defekty na obrazie(tzn. inne kolory przebarwienia itp.)

Nie ma żadnych problemów, stoją tak od mniej więcej pół roku, wcześniej na ich miejscu były 2 satelitki creativa i też nic się nie działo.

Tomek
komentarz
komentarz

jak nie ma to nich dalej stoją nic już się nie powinno stać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.