x-kom hosting

Klucz do Windows 10, jak go sprawdzić na laptopie?

Senkaczyk
utworzono
utworzono

Witam!
Jak w temacie, chcę się dowiedzieć czy da się sprawdzić klucz aktywacyjny Windows 10 na moim komputerze? Czy da się to sprawdzić, jak to zrobić? Chodzi mi o to żeby ten klucz w przyszłości wykorzystać na nowo. Chcę na nowo wykorzystać klucz ponieważ kupiłem laptopa, używany przez jakąś kobietę do pracy, na którym został postawiony na nowo system Win10. Niestety laptop boryka się z problemem wolnego włączania się jak i wolnego włączania programów. Nie mam nic zainstalowanego poza antywirusem Avast, przeglądarką GoogleChrome i Nvidia Geforce Exp. Laptop z dosłownie świeżym systemem na podzespołach które powinny raczej dobrze "śmigać" zachowuje się gorzej niż mój poprzedni, leciwy już laptop z Emachines. Na starym miałem system Windows 7 x32 bitowy i działanie tego systemu bardzo sobie chwaliłem. Chciałbym postawić na nowym laptopie również Windows 7 x64 bitowy i stąd moje pytanie. Nie chcę wydawać pieniędzy na kolejny oryginalny system i planuję zainstalować, niestety tak bywa, piracką wersję systemu. Nie chcę mimo to tracić mojego oryginalnego Windows 10 za którego zapłaciłem i którego być może w przyszłości chciałbym mieć na nowo zainstalowanego na laptopie. Da się tak załatwić tą sprawę? Nie jestem obeznany w tego typu akcjach związanych z oprogramowaniem i nie chcę przede wszystkim niczego spieprzyć dlatego proszę o pomoc/poradę w tej sprawie. 

Youki
komentarz
komentarz

Jak miałeś laptopa z kupionym Windowsem to ten klucz przypisany jest do tego laptopa.

 

Senkaczyk
komentarz
komentarz

A jest taka możliwość żeby na tym samym laptopie aktywować ten windows 2 raz? Chodzi mi o to żeby teraz zmienić ten system na 7 a później wrócić na 10, dałoby się tak to załatwić?

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.