x-kom hosting

PROBLEM Z URUCHOMIENIEM

Kowalskyy6
utworzono
utworzono

Witam posiadam laptop asus kilka dni temu postanowiłem go zresetować lecz podczas instalacji Windowsa przypadkowo odłączyła mi się ładowarka. Po uruchomieniu pisało mi że win się nie zainstalował i chcieli żebym kliknoł ok aby ponowic instalacje. Lecz cały czas to wyskakiwalo. Zresetowalem bios lecz bez skutku więc wziąłem węszlem w konfigurację systemu i zmieniłem system rozruchu ns Windowsa tylko jakiegoś innego. 

Teraz po włączeniu laptopa laptop cały czas się restartuje. 

 

Proszę o pomoc. 

Mogę to naprawić w środowisku domowym czy musze do serwisu. 

 

Model asus t100taf 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

W BIOS ustaw rozruch z dysku twardego. Przeinstaluj system od początku, w tym celu wciskaj klawisz F9 od razu po uruchomieniu. Jak przeinstalujesz system to utracisz wszystkie swoje dane, albo nawet już je utraciłeś. Poniżej filmik z trochę innego modelu oraz systemu, ale mam nadzieję, że pomocny.

 

 

 

 

Kowalskyy6
komentarz
komentarz

Nic  nie szkodzi dziękuję 

52 minuty temu, MasterYoghourt napisał:

W BIOS ustaw rozruch z dysku twardego. Przeinstaluj system od początku, w tym celu wciskaj klawisz F9 od razu po uruchomieniu. Jak przeinstalujesz system to utracisz wszystkie swoje dane, albo nawet już je utraciłeś. Poniżej filmik z trochę innego modelu oraz systemu, ale mam nadzieję, że pomocny.

 

 

 

 

Laptop nie reaguje ciągle się restartuje nie pokazują menu startu win 10

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Pokaż co masz ustawione w menu boot w BIOS.

Kowalskyy6
komentarz
komentarz
Dnia 11.03.2018 o 13:22, MasterYoghourt napisał:

Pokaż co masz ustawione w menu boot w BIOS.

Problem jest w tym że laptop bo reaguje na nic klikam f2 żeby włączyć bios nic się nie dzieje tylko laptop się restartuje mg podesłać nagranie. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wciskaj klawisz F2 czy Del od samego początku.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.