x-kom hosting

Problem z instalacją/formatem Win 7 32-bit

NieSondze
utworzono
utworzono

Witam. 

Od jakiegoś czasu mam problem z komputerem. Mianowcie - auto-resety. Po włączeniu komputera mijały może 2-3 minuty i reset. Ponowne włączenie komputera, 5-10 minut - reset. I tak w różnych przedziałach czasowych. Czyściłem go, używałem defragglera, nie wiedziałem co może być przyczyną, więc postanowiłem go sformatować. Pożyczyłem płytę od kolegi z Win 7 32-bit i zacząłem pracę według tego poradnika https://www.purepc.pl/oprogramowanie/jak_zainstalowac_windows_7_poradnik_krok_po_kroku_z_pendrive_i_dvd?page=0,3 , ponieważ sam nie wiedziałem jak zrobić format. Stosowałem się według zaleceń i zrobiłem format, doszedłem do samego końca. Komputer zakończył instalację zresetował się raz, drugi i wyskoczyło mi małe okienko "AUTO Adjust" i pozostał czarny ekran. Nie mam pojęcia co zrobiłem źle. Ponawiałem próby instalacji Win 7, lecz z tym samym skutkiem - AUTO Adjust i czarny ekran. Nie mam do kogo zwrócić się z problem, więc piszę tutaj. Może jest ktoś, kto mi poradzi coś na ten problem? Komputer jest bardzo stary, ma ok. 10 lat, ale był przydatny. 

 

Jeśli to coś pomoże, to poniżej przedstawię parametry komputera:

Płyta główna - ASUS P5Q SE2

Karta graficzna - Gainward GeForce 9800GT

Pamięć RAM - GOOD RAM 2GB DDR2

Zasilacz - Chieftec iArena 500W

Dysk twardy - Western Digital Blue 500GB

 

Średnio znam się na komputerach, więc jeśli znajdzie się ktoś, kto potrafi udzielić pomocy, to proszę o w miarę jasne instrukcje. 

 

Pozdrawiam. 

kacperkaminski23
komentarz
komentarz
Witam. 
Od jakiegoś czasu mam problem z komputerem. Mianowcie - auto-resety. Po włączeniu komputera mijały może 2-3 minuty i reset. Ponowne włączenie komputera, 5-10 minut - reset. I tak w różnych przedziałach czasowych. Czyściłem go, używałem defragglera, nie wiedziałem co może być przyczyną, więc postanowiłem go sformatować. Pożyczyłem płytę od kolegi z Win 7 32-bit i zacząłem pracę według tego poradnika https://www.purepc.pl/oprogramowanie/jak_zainstalowac_windows_7_poradnik_krok_po_kroku_z_pendrive_i_dvd?page=0,3 , ponieważ sam nie wiedziałem jak zrobić format. Stosowałem się według zaleceń i zrobiłem format, doszedłem do samego końca. Komputer zakończył instalację zresetował się raz, drugi i wyskoczyło mi małe okienko "AUTO Adjust" i pozostał czarny ekran. Nie mam pojęcia co zrobiłem źle. Ponawiałem próby instalacji Win 7, lecz z tym samym skutkiem - AUTO Adjust i czarny ekran. Nie mam do kogo zwrócić się z problem, więc piszę tutaj. Może jest ktoś, kto mi poradzi coś na ten problem? Komputer jest bardzo stary, ma ok. 10 lat, ale był przydatny. 
 
Jeśli to coś pomoże, to poniżej przedstawię parametry komputera:
Płyta główna - ASUS P5Q SE2
Karta graficzna - Gainward GeForce 9800GT
Pamięć RAM - GOOD RAM 2GB DDR2
Zasilacz - Chieftec iArena 500W
Dysk twardy - Western Digital Blue 500GB
 
Średnio znam się na komputerach, więc jeśli znajdzie się ktoś, kto potrafi udzielić pomocy, to proszę o w miarę jasne instrukcje. 
 
Pozdrawiam. 
Ale wiesz że trzeba mieć klucz licencyjny

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka

NieSondze
komentarz
komentarz

Posiadam klucz licencyjny. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.