x-kom hosting

Szukam programu

nero9595
utworzono
utworzono

Witam.

Poszukuje programu do śledzenia gry, a mianowicie chce wiedziec gdzie zapisywane są jej ustawienia.

Sprawa wygląda tak: chcę znależć plik w którym  gra zapisuje zmienione przeze mnie ustawienia grafiki , następnie skopiować dany plik i podmienić go z tym na innym komputerze w tej samej grze  i mój problem polega na tym,że pomimo różnych kombinacji(podmiany plików po zmianie ustawien na te ze wcześniejszymi, szukanie w szukaczu itp.) nie moge zlokalizowac gdzie on się znajduje.

Ważne żeby program śledził daną aplikacje (nie folder/plik) i zmiany jakie wprowadza w systemie/na dysku(co? jak? gdzie/)

Z góry dzieki za pomoc.

BaruEM
komentarz
komentarz

Możesz podać jakieś konkretne przykłady gier? Pliki konfiguracyjne często można znaleźć po prostu w folderze z grą, zazwyczaj nazwa to coś w stylu "config".

nero9595
komentarz
komentarz (edytowane)

.

Nieważne...Poradziłem sobie TheFolderSpy,choc łatwo nie było ...tylko nie moge skopiować tego pliku bo pokazuje ze  jest cały czas używany

Zamykam temat

  • 3 miesiące później...
Kamikaze93
komentarz
komentarz

Witam nero9595 dopnę się do tematu mam nadzieje że nie masz nic przeciwko.

 

Poszukuje programu w którym zmienia się czcionkę napisów np. na styl angielski i inne jest dużo różnych rodzajów, można w tym programie robić ruchome obrazki i łączyć kilka zdjęć miałem go kiedyś i nie mogę sobie nazwy przypomnieć kojarzy ktoś coś ? Z góry dziękuję ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.