x-kom hosting

lexmark z24 - sterownik win7

Tracert
utworzono
utworzono

Witam.

 

Koleżanka ma drukarkę lexmark z24. Nie chce się ona jednak jej zaistalować automatycznie, a ja nie byłem w stanie znaleźć w necie żadnego sterownika do niej pod win7. Dodam, że koleżanka miała niedawno formata, którego bezsensownie zrobiła, przed którym drukarka drukowała (miała laptop w serwisie komputerowym). Prosiłbym więc o pomoc, jak to zainstalować?

 

Pozdrawiam.

BaruEM
komentarz
komentarz

Proponuję skorzystać z uniwersalnych sterowników do drukarek lexmark i sprawdzić czy one wykryją urządzenie. Sterowniki znajdziesz tutaj.

Pod tym linkiem po wybraniu Windows 7 z tabeli - później Z - 24 znalazłem sterowniki do pobrania.sterowniki.PNG.0b76aef58a6c3965c50d51ac69aa69eb.PNG

Tracert
komentarz
komentarz

Uniwersalne nie działają, a ta strona przy wyborze tej drukarki i tak generuje link do całego programu, który i tak nie rozwiązuje problemu :/

Gawel
komentarz
komentarz

System wykrywa drukarkę ? Dziwne że windows nie instaluję swoich sterowników

Tracert
komentarz
komentarz

Tak, wykrywa. To stara drukarka. Na płycie ma sterowniki pod win 98/2000.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.