x-kom hosting

Brak aplikacji systemowych

Ether_141
utworzono
utworzono

Po najnowszej aktualizacji systemu Windows 10, zniknęły mi wszystkie aplikacje systemowe (tj. Zdjęcia, Kalkulator, Sklep itd.).

Nie mogę nic otwierać za pomocą tych aplikacji. 

8680f3c5836b0cc9.thumb.png.109c3df88886192a3f9e7c91ef08d194.png

Ether_141
komentarz
komentarz

Po powrocie do stanu przed aktualizacja wszystko wraca do normy. Dzisiaj zaaktualizowałem system jeszcze raz. Dalej ten sam problem. Prosze o pomoc. Chciałbym uniknąć stawiania systemu na nowo.

Ether_141
komentarz
komentarz

Potrafi któryś wybitny informatyk pomóc...?

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Microsoft ma średnio wybitnych informatyków i dlatego są to typowe problemy dla tego systemu. Prawdopodobnie te linki wyjaśnią ci sprawę. Starałem się znaleźć polskie porady. Ja nie używam tego eksperymentalnego systemu więc nie mam doświadczeń (na szczęście) z ciągłym poprawianiem tego systemu.

https://www.dobreprogramy.pl/Fall-Creators-Update-uszkodzil-systemowe-aplikacje-Microsoft-radzi-jak-je-naprawic,News,83842.html

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_10-other_settings-winpc/problem-z-aplikacjami-windows-10-sklep-kalendarz/192127a5-7fc6-4440-a1b3-02ad8a3c851b

 

 

 

r102
komentarz
komentarz

Tak z rok temu po jakiejś "poważnej aktualizacji" - też miałem podobnie tylko z innymi objawami.

 

Teraz udało się  -  coś się chyba duże aktualizowało /ja to sprawdzam po tym ile jest do usunięcia plików WindowsUpdate w czyszczeniu dysków - pojawiło się jakieś 4,5 GB/ ale działa normalnie :V

 

Najprostsze jak już nie można wytrzymać to jednak instalacja od zera -  od 7 marca to już byś chyba się wyrobił ???

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.