x-kom hosting

Instalacja Windows 7

Wasgo
utworzono
utworzono

Witam, otóż mam taki problem, ostatnio odebrałem od mojego ojca komputer który używał przez jakiś czas i okazało się że jest totalnie zaśmiecony i wyczyszczenie go zajmie mi mnóstwo czasu dlatego postanowiłem zainstalować od nowa Win7 całkowicie czyszcząc go przy tej okazji, tyle że boot menu czy jak to się tam nazywa, ten czarny ekran z danymi na samym początku wcale mi się nie włącza, komputer od razu przechodzi do uruchomienia systemu, a odpalając instalacje win7 z pulpitu nie jestem w stanie formatować dysku, dlatego się zwracam do was o radę. Komputer jest firmy Dell i na samym początku dosyć dawno miał Linuxa, do końca nie pamiętam co wtedy było zrobione ale była niezła jazda z tym żeby zainstalować Windowsa. W chwili obecnej na komputerze jest Windows 10.

MasloMlg
komentarz
komentarz

Wejdź do biosu (klawisz DEL / F2 / F1 / Wcisnąć Reset dwa razy) następnie w sekcje Boot i zmień kolejność bootowania na to, z czego chcesz zainstalować system, potem zapisz i uruchom ponownie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.