x-kom hosting

Chrome przestał działać (Problem z wtyczką Adblock)

Kasin
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

ostatnio Chrome przestał mi wczytywać karty. Wyświetla tylko czarne tło i komunikat, że rozszerzenie Adblock uległo awarii. Ponowne instalowanie przeglądarki nic nie pomogło, nie mogę nawet wejść w ustawienia. Co robić?

 

Edit: Dodam jeszcze, że tego posta piszę z Mozilli, która działa jak należy.

Bez tytułu.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Da się odinstalować wtyczkę adblock ?

Kasin
komentarz
komentarz

A jak mogę to zrobić? Nie mogę wejść w ustawienia ani rozszerzenia.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Czemu nie możesz ?

Kasin
komentarz
komentarz

Chrome nic nie wyświetla. Dokładnie ten sam ekran, co przy wczytywaniu strony. Zmienia się tylko adres w pasku na chrome://settings/ lub chrome://extensions/.

Bez tytułu.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Co zrobiłeś, że tak się stało ?

BaruEM
komentarz
komentarz

Spróbuj odinstalować przeglądarkę, wyczyścić wszystkie foldery po niej i zainstalować od nowa. Czy ten problem masz tylko z chrome czy z internet explorer tez?

  • 1 rok później...
SkyFox
komentarz
komentarz

Znalazł ktoś może rozwiązanie problemu ostatnio mój chrome napotyka te same problemy i nie wiem co zrobić :/

Gawel
komentarz
komentarz

C:\Users\Użytkownik\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions

Tam są zapisane wszystkie rozszerzenia, skasuj to co powoduje awarię. Zainstaluj inne np. uBlock Origin

  • 1 rok później...
Semmao
komentarz
komentarz

Czy ktoś ma może jakieś skuteczne rozwiązanie tego problemu? Wszystkie powyższe rady nie działają u mnie. Sprawa stała się dosłownie nagle, przypadkiem wyłączyłem przeglądarkę z wszystkimi kartami, kiedy ponownie włączyłem, jest info rozszerzeniach które uległy awarii i nic nie idzie zrobić. Jest info od adblock, ale ja nawet nie mam adblocka (?!). Nie idzie wejść w ustawienia, nic. Usunąłem ręcznie wszystkie rozszerzenia, nic nie dało. Inne przeglądarki chodzą bez problemu, ale chcę Chrome.

Dzięki śliczne!

Niebieska
komentarz
komentarz

Załóż swój własny wątek i opisz co się dokładnie stało. 

  • Co? 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.