x-kom hosting

Dreamspark upgrade z 8.1 do 10

Painmaster
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, od 2 lat już chyba używam win 8.1 z dreamsparka(przesiadłem się z wersji OEM windows 7 Home) i z tego co wyczytałem darmowa aktualizacja już nie jest dostępna i niestety ją przegapiłem bo gdy jeszcze sam windows mi wyświetlał tę propozycje to 10 mi wszyscy odradzali. W każdym razie teraz jednak chciałbym już zacząć jej używać, więc wygenerowałem klucz z dreamsparka(dokładniej do wersji education 1709) i teraz pytanie, czy da się jakoś zaktualizować 8.1 do 10, czy muszę normalnie przeinstalować cały system zgrywając plik?

Znalazłem coś takiego https://support.microsoft.com/pl-pl/help/3044374/update-that-enables-you-to-upgrade-from-windows-8-1-to-windows-10

tylko gdy odpalam, to wyskakuje okno, że jest już zainstalowane na tym komputerze i nie rozumiem co mam dalej zrobić, myślałem, że to już jest cała ta aktualizacja i po wpisaniu klucza z dreamsparka zainstaluje mi po prostu uaktualnienie do win 10. Pamiętam, że coś kiedyś wyłączałem/zmieniałem w windowsie żeby nie wyskakiwało to okienko z aktualizacją do win 10.

szubi8
komentarz
komentarz

Jesli chodzi Ci o upgrade z win 8.1 do 10, -> https://www.digitalcitizen.life/how-disable-get-windows-10-icon-and-notifications

Wylaczyles prawdopodobnie ta opcje.

 

I tak, masz racje - ten update UMOZLIWIA update z win 8.1 do win 10, ale go nie instaluje!

 

Teraz, powinienes moc znalezc taka opcje osobna update'u do win 10, i wtedy tam wpisac dopiero kod -> (U mnie to tak dzialalo jakis czas temu). 

Po wlaczeniu tego oprogramowania, powinienes moc spokojnie przejsc przez wizard, wizard pobierze caly system windowsa 10, i powinien go z update'owac.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.