x-kom hosting

Problem z systemem (osloader.exe)

wiktor313
utworzono
utworzono

Witam po uruchomieniu komputera wyświetla mi się taki komunikat (załącznik i przepraszam za słabą jakość) i wciśnięciu kontynuuj i wybraniu systemu windows 7 system uruchamia się normalnie i tak samo działa.
Podsyłam logi:

28512228_1322960614503799_151146175_n.jpg

28642850_1322960451170482_1938679925_o.jpg

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie masz żadnej infekcji.


 

Cytuj

Error: (03/01/2018 08:59:22 AM) (Source: WinMgmt) (EventID: 10) (User: )
Description: Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

Aby automatycznie rozwiązać ten problem, kliknij > Fix.it. na stronie http://support2.microsoft.com/kb/2545227/en-us
Następnie kliknij przycisk Uruchom w oknie dialogowym Pobieranie pliku i wykonaj kroki w kreatorze Fix.it.
(Link zapasowy > http://www.mediafire.com/download/6hwcm6b77098cbb/MicrosoftFixit50688.msi )

 

---

Cytuj

Error: (03/01/2018 09:20:39 AM) (Source: Service Control Manager) (EventID: 7026) (User: )
Description: Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego lub systemowego:
spldr

Sprawdź, czy w folderze  C::\WINDOWS\system32\drivers jest plik spldr.sys

 

Uważam, że Moderator powinien przesunąć temat do działu https://www.forumpc.pl/forum/164-windows-7/

Może tam znajdzie się ktoś znający się na uruchamianiu Systemu lepiej niż ja.

.

  • Dziękuję 1
wiktor313
komentarz
komentarz

Niestety nie pomogło i tak mam w folderze plik spldr.sys

  • 1 rok później...
koneksja
komentarz
komentarz

Witam. 2 tyg temu kupiłem nowy komputer i już zdążyłem coś odwalić. Przy uruchamianiu komputera pojawia się błąd osloader.exe (dodam screena) Jakby ktoś mógł mi napisać w prosty sposób co uczynić, żeby nie pokazywał się ten błąd podczas uruchamiania byłbym wdzięczny, Jedyny co robiłem to skanowałem komputer avastem i czyściłem ccleanerem. Zrobiłbym format, ale kupiłem komputer bez napędu dvd a windowsa mam na płycie :( 

 

20190326_170258.jpg

20190326_170309.jpg

Caduceus
komentarz
komentarz

Witaj! 
Osloader.exe to bardzo problematyczny plik, jest bardzo wrażliwy i podatny na infekcje wirusowe, przez co często służy za swego rodzaju "nosiciela" różnych wirusów komputerowych. Zalecam przeskanować komputer za pomocą np. MalwareBytes.
Daj znać czy rozwiązało to problem, pozdrawiam serdecznie!

koneksja
komentarz
komentarz

Caduceus, przeskanowałem, zrobiłem restart i dalej to samo. UnnamedPlayer, dodaję logi z FRST, zrobiłem tak jak w tym poradniku. 

Addition.txt FRST.txt

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.