x-kom hosting

[ROZWIĄZANY] Pasta termoprzewodząca...

FrogsterPL
utworzono
utworzono

Cóż, pytanie nieco nietypowe, ale jeszcze nigdy nigdzie nie widziałem informacji, jak zdjąć pastę termoprzewodzącą z procesora. Pewnie z procków Intela czy Athlonów/Sempronów 64 nie ma najmniejszego problemu, ale mi chodzi o procesory AMD na Socket A (czyli z odkrytym rdzeniem, tj. Athlony XP, Durony, Semprony A). Czego użyć? Jak to zrobić? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Gość
komentarz
komentarz

ja na swoim uzyłem alkocholu, sciereczki i patyczków z wacikiem :) Wszystko zrobilem delikatnie a potem zostawilem proca zeby przesechł (alkochol wyparował), załączyłem i było git ;)

rysiaczek91
komentarz
komentarz

patyczków z wacikiem
Patyczki wymiatają zrobiłem właśnie to nimi też zamontowałem i było git (i jest do dziś :) )
Gość
komentarz
komentarz

Noo :D Najpierw lekko ściereczka zdejmij pierwszą warstwe, a potem patyczkiem i spirytusem zetrzyj reszte. Moj procek (niedziałający już niestety :/ ) po czysczeniu wygląda TAK

PS. Uwaliłem go przez zbyt duże oc, a nie z powodu czyszczenia :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz

OK, dzięki :)

grzpru
komentarz
komentarz

Może i dobry sposób tylko alkocholu troche szkoda :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A co, pijesz spirytus? ^^ Ja w ogóle nie piję %, więc mi na pewno nie będzie szkoda.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.