x-kom hosting

PS4 pro vs PS4 Slim

Adain
utworzono
utworzono

Witam serdecznie,

Planuje zakup konsoli. Czytam wiele porównań ale chciałbym usłyszeć opinie posiadaczy konsol, bądź osób mających do czynienia zarówno z ps4 pro jak i slim. Kiedyś posiadałem PS3 lecz odsprzedałem, nie miałem dostępu do internetu. Teraz planuję zakupić również PlayStation Plus. 
Jak widać, nie jestem zapalonym konsolowcem, jednak sprzęt chciałbym mieć w pokoju. Nie mam też telewizora 4k. I tutaj moje pytanie, czy zadowoli mnie zwykły ps4 slim czy jednak wersja PRO jest bardziej przyszłościowa i warto dopłacić do niej, biorąc uwagę, że nie będę siedział przy konsoli po kilkanaście godzin dziennie.

Youki
komentarz
komentarz

Mimo wszystko większość nowych gier w FHD lepiej działa na PRO, jakbyś na promocji wyrwał PRO to bierz.

 

Adain
komentarz
komentarz (edytowane)

Tylko jeśli chodzi o te promocje, to gdzie ich szukać :P Sieciówki typu media expert czy gdzie?

 

Edit: Czy zakup ps4 pro na Amazonie to dobry pomysł? Widzę, że tam kosztuje nawet 380 dolarów, ceny baaardzo konkurencyjne. Jednak nigdy tam nie zamawiałem, dlatego jeśli ktoś dokonywał zakupu tam, to proszę o opinię.

Edytowane przez Adain
Youki
komentarz
komentarz

Szukaj na internecie, śledź strony które pokazują, piszą o promocjach na sprzęt.

 

Na Amazonie w niemczech można brać.

 

  • 1 miesiąc później...
Petun
komentarz
komentarz

jest teraz opcja w MediaExpercie ze mozna wymienic ps4 na ps4 pro. warto sobie obczaic, bo wypisali dokladnie roznice miedzy wersjami, to od razu oglad bedziesz mial jakie sa roznice. ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.