x-kom hosting

Problem Youtube

PrujooSie
utworzono
utworzono

Witam
Mam problem z YouTube, mianowicie gdy wchodze na YT to wyskakuje tylko logo w lewym gornym rogu, a reszta strony jest biała.
Miał ktos taki probem i wie jak to naprawic?

YT.png

Cordelia
komentarz
komentarz

Ja mam dokładnie taki sam problem, tylko u mnie w rogu ekranu pojawia malutki napis "return". Taka sytuacja ma miejsce w przeglądarkach mozzilla firefox i chrome. Jednakże jeśli na twitterze ktoś wrzuci filmik z you tube, to mogę go obejrzeć. Problem pojawia się jak chcę włączyć dziecku you tube w nowym oknie. Nie wiem co robić? U mnie to się dzieje od wczoraj.

you tube.png

PrujooSie
komentarz
komentarz

U mnie to samo tez od wczoraj. Czyściłem ccleanerem wczoraj pomoglo , jednak byly problemy ,mianowicie nie mogłem przewinąć ani zatrzymac filmu wiec wyczyscilem jeszcze raz ccleanerem i jestem w punkcie wyjscia.

Cordelia
komentarz
komentarz

Czy coś się u ciebie zmieniło? Ja przeskanowałam komputer programem Nod32, użyłam adwcleaner, odinstalowałam i zainstalowałam na nowo mozzillę i nic się nie zmieniło. Na serio nikt nie ma pomysłu na to co jest nie tak?

GutekTenFejm
komentarz
komentarz

O kurde znalazłem osoby z takim samym problemem jak ja, ja mam tak od tygodnia i dalej się nic nie zmieniło. 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja na przykład nie aktualizuję przeglądarek i nie mam takich problemów. Lepsze jest wrogiem dobrego.

 

Swoją drogą, kolejne wersje wychodzą tak szybko, że zadaliście sobie może pytanie, czy to są finalne produkty, czy może wersje beta, które testujecie ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.