x-kom hosting

To zaraz wybuchnie!

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Jestem po raz pierwszy na tym forum. Mam zasilacz iBox 350w. Proszę Cię, abyś się z tego nie wyśmiewał itp., ale mieszkam tylko z jednym rodzicem, mamą.

Ten zasilacz bardzo głośno chodzi, ale jednak nie mogę przekonać mamy do zakupu nowego.. Mój komputer to: 1,5gb ram, nvidia geforce 7300 gt, amd x2 athlon 4000+, mam jeszcze klawiature blackwidow chroma i myszkę bloody v8, nie chciałbym tego stracić. Ja się boję, że to jakoś wybuchnie albo coś się podpali, boję się już z tego korzystać..., jak jej to próbuje wmówić, że to jest niebezpieczne, to ona twierdzi, że nie ma pieniędzy, albo że taki mi komputer wystarczy... Mieszkam na wsi itp. nie mogę nigdzie zarobić. Pomocy! Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

 

((Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie...))

kakarotosongo
komentarz
komentarz

Masz klawiature za 500 zł, a na zasilacz nie masz?

Gość
komentarz
komentarz

No tak się stało...

Dostałem ją na komunie xd

kakarotosongo
komentarz
komentarz

Sprzedaj klawiature. Starczy na doobry zasilacz + klawiature membranową

Gość
komentarz
komentarz

Nie ma opcji, zranię tego, kto mi ja kupił... membranowa? Nigdy w życiu!

A z reszta po co o tym pisałem teraz będą mi się czepiać do klawiatury, ona jest tournament 2k14

Proszę się już tego nie czepiać...

Gość
komentarz
komentarz

ref

nie ma zadnych pomyslow?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Potrafisz rozkręcić zasilacz ? Jak nie to zapomnij.

Poza tym, na 80% stawiam, że ma on spuchnięte kondensatory, ale obsługiwać lutownicę także nie potrafisz.

 

Najtańszy, sensowny, Modecom z linii MC: https://www.komputronik.pl/product/69729/modecom-mc-300-85.html

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

Jest używany przez 6 lat przeze mnie, a wczesniej to nie wiem co z nim robiono... 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Naprawiasz albo kupujesz nowy.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Mówisz o XFX za 300pln ? Lepiej kup coś dobrego w rozsądnej cenie, na przykład tego Modecoma albo SilentiumPC:

https://www.morele.net/zasilacz-modecom-mc-500-s88-500w-czarny-zas-mc88-sx-500-atx-apfc-black-1294934/

https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-vero-l2-500w-spc164-977142/

Obydwa świetne w swojej klasie cenowej i polskich firm.

 

Pozostałą kasę odkładaj na nowy sprzęt, bo ten co masz jest już bardzo stary.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dobra, jednak zastanowiłem się, że pozbieram na coś lepszego, w droższej cenie :lol2:. Wiem, że ten zasilacz jest troche za mocny do tego zestawu, ale będę za rok kupował ten i7-8700k, jeszcze się zastanowię, albo 7700k. Mam mobo Asrock 960GC-GS FX. Na szybko sobie tak złożyłem.. uszłoby? Nie jestem jakimś wymagającym graczem, chciałbym sobie pograć przez ten rok jeszcze. 0rUAAfk.png

EDIT: Mogę zmienić kartę na inną szynę.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ten GT 710 jest za słaby nawet dla twojego obecnego procesora. Jak koniecznie chcesz kupić tego FX 6300, to dobrze komponuje się on z GTX 1050 Ti, co możesz zobaczyć na poniższym teście:

 

 

FX 6300 plus GTX 1050 Ti to już jest zestaw do gier. Jeśli mimo to chcesz zmienić w przyszłości na nowego i7, to pamiętaj, że do takiego zestawu będziesz musiał kupioc minimum kartę GTX 1070, by cokolwiek wykorzystać tak mocny procesor. Sama karto to wydatek rzędu dwóch tysięcy.

Gość
komentarz
komentarz

a jakbym teraz kupił nowe mobo, GTX660 (z allegro, używany), jakiś i3-8100, albo i5-2400 i zasilacz?

r102
komentarz
komentarz

Załóż wątek w "zestawach komputerowych" - bo ten wątek galopuje w dzikie stepy...

Gość
komentarz
komentarz

Nie życzę sobie tutaj offtopic.

r102
komentarz
komentarz

Jaśnie Panie - proszę przeczytać tytuł wątku i post nr 1,  następnie skonfrontować to z swoimi galopami po prerii...

Gość
komentarz
komentarz

Proszę używać polskiego słownika - a nie głupkowatego

r102
komentarz
komentarz
7 hours ago, ithedarkwolf said:

Proszę używać polskiego słownika - a nie głupkowatego

 

Właśnie upewniłem się w tym  - że wątek założyłeś żeby sobie potrolować.

 

EOT.

Gość
komentarz
komentarz

ja nie trolluje, ty mi tu jakieś spiny wyjeżdzasz, w ogóle nie wypowiadaj się już tu, bo MasterYoghurt mi już pomógł, ale jeszcze nie zamykać.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

GTX 660 to jednostka za słaba jak na i3-8100. Lepsze osiągi w grach będziesz miał łącząc 1050 Ti z FX 6300.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.