x-kom hosting

Port Forwarding na dwóch routerach

WujekBOB
utworzono
utworzono (edytowane)

Niedawno zmieniłem ofertę Internetu i dostałęm od Multimedii drugi router (Zhone 24-26A-EU) i mam teraz dwa routery. Na własnym routerze mam zrobiony Port Forward natomiast na tym który otrzymałem od nich już nie. Gdy próbuję się zalogować do tego routera Multimedii to żadne z domyślnych haseł nie działa. Jest jakaś metoda żeby obejść Port Forward albo dostać się do ustawień routera? (Nie znam się na tym za bardzo a chciałbym móc Hostować Gry na np. Hamachi)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zadzwoń do nich i zapytaj się jak zrobić przekierowanie portów z ich routera.

Bartiek301
komentarz
komentarz (edytowane)

W multimedii musisz mieć wykopiną usługę zew. adresu IP (tak to masz ich wewn.). Ja płacę ok 10-15 zł za stałe zewn. Wtedy na ich urządzeniu swój rouater podłączasz do portu LAN4. Ich urządzenie jest "przeźroczyste" na Lan4. tzn wszysstko wpuszcza i wypuszcza. Od kilku lat mam serwer na debianie u MM.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

A standardowo jest publiczne IP ale dynamiczne tak ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.