x-kom hosting

Urządzenie wielofunkcyjne (laser chromatyczny)

Mr.android
utworzono
utworzono

Witam.

 

Szukam czegoś jak w temacie do użytku domowego.

Druk dokumentów , tekstów na uczelnię itd.

Zależy mi na drukarce laserowej z funkcją skanera najlepiej z obsługą Wi-Fi

Kwota do 350zł, jeżeli będzie ogromną przepasć w stylu "dopłac 100 a będzie 100 razy lepiej" to do 450zł.

 

Na razie mam na oku Xerox i Samsung

 

Zależy mi aby poziomów szarości było dosyć dużo. Bardo dokładnie oglądałem opisy drukarek i okazuje się że w jednej jest 7 a w drugiej ponad 200

 

Zapotrzebowanie: około 200 A4 / msc

Szybkość i głośność to sprawa drugorzędna

 

Piorytet: niezawodna łatwa w obsłudze i czyszczeniu , zestaw startowy który da radę chociaż na trochę + jak najtańsza eksploatacja + bezproblemowa dostępność zamienników tonera

 

 

Mysle od miesiąca nic nie mogę znaleźć

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Badger20k
komentarz
komentarz

Ciężko ci coś znaleźć, bo masz za duże wymagania jak na ten budżet :) Jeśli Wifi jest warunkiem, to raczej nie znajdziesz nic poniżej 400zł. Porządna i dobra drukarka z wifi to koło 450zł. Np ten najpopularniejszy brother jest naprawdę dobrym wyborem:

https://www.x-kom.pl/p/217206-urzadzenie-wiel-laserowe-brother-dcp-1610we-wifi-kabel-usb-gratis.html

Moim zdaniem warto trochę podnieść budżet. Wersja bez wifi to około 400zł.

  • 5 miesięcy później...
slaweksala
komentarz
komentarz

Witaj.
Założony budżet jest niski, jeśli dopuszczasz zwiększenie budżetu do ok. 450-500 zł to już można znaleźć fajne urządzenie.
Urządzenia marki Brother są fajnym rozwiązaniem, ale dochodzą nam dodatkowe koszty wymiany bębna, co w przyszłości zwiększa koszty eksploatacji.
Poniżej przesyłam link do urządzeń, które powinny Cię zainteresować:


Ranking Dynamiczny


Urządzenie hp, niestety tylko posiada 12 miesięcy gwarancji co jest dość słabą opcją.


Jak można zauważyć, w rankingu najtaniej w eksploatacji wypada brother, natomiast trzeba jeszcze uwzględnić koszty wymiany bębna.
Koszt bębna to dodatkowe 185 zł o wydajności do 10000 str. A4 (wg normy producenta, wydruk ciągły).


image.png.d559ba318de00d977d69bc83aa23d976.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.