x-kom hosting

Windows 7 zakup

NiKoDeM M
utworzono
utworzono

Cześć tak jak w temacie chciałbym zakupić LEGALNEGO windowsa 7 home premium 64bit badź inną siudemkę byle by była 64-bitowa bo bardziej pod gierki bym chciał.Z powodu iż nieznam się na tym zbyt bardzo a słyszałem że trzeba mieć jakiś klucz produktu by był orginalny a na (obudowie nieposiadam żadnej naklejki) i żebym czasem jakiegoś pirata niekupił. Chciałbym zakupić go ponieważ już tyle razy u mojego informatyka formatowałem komputer że mugłbym kupić już takiego własnego bo brał po 70-80zł, kwota niewchodzi w grę(najlepiej jak najtańszy) i poprosiłbym o jakiegoś linka na allegro bym mugł się zorientować jakiego muszę wybrać, z góry dziękuję :)

Youki
komentarz
komentarz

Siódemki już nie kupisz.

 

NiKoDeM M
komentarz
komentarz
12 minut temu, Youki napisał:

Siódemki już nie kupisz.

 

Ehh czemu? Już wyszła z produkcji? Teraz pozostały tylko piratowe wersje windowsa 7?

A win10 mniejwięcej po ile co i jak bo ósemka ciulata podobnierz.

Youki
komentarz
komentarz

Ceny są mniej więcej takie same. Za 400 zł kupisz Windows 10. 

NiKoDeM M
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Youki napisał:

Ceny są mniej więcej takie same. Za 400 zł kupisz Windows 10. 

Dzięki, mam jeszcze jedno pytanie skoro mówisz że windowsa 7 już niekupię to dalej jest kara za posiadanie nielegalnego oprogramowania windows 7 ? Tak z ciekawości.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.