x-kom hosting

Resetowanie komputera raz dziennie, resetowanie daty, windows 10

bialywsrh
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam taki problem, odkąd zainstalowałem windows 10 zaczęły się problemy. Po pierwsze data sama sie zmienia w biosie i windowsie, fakt, znalazłem rozwiązanie ale jest to trochę denerwujące bo za każdym razem jak z rana włączam PC to muszę wejść w BIOS, data jest normalna, wszystko dobrze, muszę wejść właśnie w bios, zapisać ustawienia i wyjsc i wszystko jest dobrze, jak po włączeniu komputera nie wejde w BIOS to system włączą się ze złą datą. Drugim problemem jest resetowanie się komputera raz dziennie lub raz na kilka dni, różnie to bywa. słucham sobie muzyki czy też surfuje po necie, nagle reset komputera. Dwóch resetów w dzień nie miałem nigdy, zawsze jest to jeden raz. Orientuje się ktoś o co tu chodzi?

rokko
komentarz
komentarz

Musiałbyś zerknąć do dzienników zdarzeń, WIN+R => eventvwr.msc => Dzienniki systemu Windows
Dzienniki Aplikacja i System, sprawdź pod kątem błędów. Po odnalezieniu w szczegółach będą dodatkowe informacje.
W ten sposób możesz dojść w czym problem.

bialywsrh
komentarz
komentarz

@rokko a więc przed chwilą właśnie miałem reset komputera, ostatnii błąd w "System" kilka sekund przed resetem brzmi :

Usługa Optymalizacja dostarczania zawiesiła się podczas uruchamiania. Błędy    20.02.2018 23:46:50    Service Control Manager    7022    Brak

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.