x-kom hosting

Zacinanie się Razera

Scumhunter
utworzono
utworzono

Witam!

Takie shortstory:

Pierwszego Razera (Diamondback) zacząłem używać w sierpniu 06', całkiem poprawnie działał, on do grudnia tego roku. Wtedy zaczął on ścinać, w taki sposób, że co ok. 5-10-15 sek zatrzymywał się na ok. 2-3 sekundy (zatrzymywał się, i gasły mu lampki), trzeba było mocniej szarpnąć, żeby znów zaczął działać. Co ciekawe, bardzo rzadko zacinał się w windowsie, a często w grach (UT99`, Warcraft III) (może dlatego, że tam intensywniej się myszą rusza). W środku grudnia oddałem myszkę na gwarancji, po ok. 1,5 miesiąca czekania dostałem nowego.

I TERAZ TAK:

Przez miesiąc było ok, nic się nie działo, wszystko było super. Zeszłego piątku gram sobie gram, i lol, nagle zupełnie tak samo jak z poprzednią myszką!!! ("5-10-15 sek zatrzymywał się na ok. 2-3 sekundy"). Poszedłem spać, i następnego dnia odkryłem coś jeszcze bardziej zdumiewającego! Gdy razer jest podłączony, to co jakiś czas rozłącza się również neostrada, i trzeba restartować kompa. :F Potem odkryłem jeszcze, że po wznowieniu pracy komputera mysz zaczyna "wariować" po ok. 10 minutach, i w takim samym czasie rozłącza się net. Warto też dodać, że ŻADNYCH problemów z resztą urządzeń USB (klawiatura, drukarka) nie ma. Żeby nie było niejasności, gdy mam podłączoną starą, kulkową myszkę logitecha (pod port ps2), nie ma żadnych problemów. Zmieniać porty usb urządzeń również próbowałem.

POMÓŻCIE MI PROSZĘ!!!!! ;]

edit. korzystam z windowsa SP2 jak co

Rozwad
komentarz
komentarz

niemam pojęcia jak ci pomóc, ale widze ze powoli zaczyna sprawdzac się moja teoria co do razera... logitech to logitech.

sorry za ot i mam nadzieje ze problem sie rozwiąze :)

Pozdro!

tazman
komentarz
komentarz

Czy y słyszysz jakieś podejrzane dźwięki dochodzące z dysku ?

Wgraj nowe stery powinno zadziałać

Scumhunter
komentarz
komentarz
Czy y słyszysz jakieś podejrzane dźwięki dochodzące z dysku ?

Wgraj nowe stery powinno zadziałać

Słyszę dźwięk windowsoski, takie, jakbym wyjmował urządzenie z portu usb.

Co może być zrąbane?

-płyta główna (ale skoro klawka i drukarka działają bezproblemowo...)

-myszka (nie sądzę, żeby w tak szybkim czasie zepsuł się drugi sprzęt takiej marki :P)

-coś w windowsie?

rysiaczek91
komentarz
komentarz

Kurde, wygląda jakby coś z kablem było nie tak... Hmm a robiłeś coś z myszką? Mam na myśli przetaktowywanie portów usb i takie tam?

Scumhunter
komentarz
komentarz

Nom.. nie wiem, czy to moja płyta jej "nie wytrzymuje" czy jak... :F

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.