x-kom hosting

Windows 8.1 dziwne błędy w rejestrze

zrtvals
utworzono
utworzono

Witam, mam problem z wieloma błedami w dzienniku zarzeń, które pojawiają się przy każdym włączeniu laptopa. Są to błędy pochodzące z Perlib i Perfnet.

-Nie powiodło się wykonanie procedury otwierania dla usługi „WmiApRpl” w bibliotece DLL „C:\Windows\system32\wbem\wmiaprpl.dll”. Dane wydajności dla tej usługi nie będą dostępne. Pierwsze cztery bajty (DWORD) sekcji danych Data zawierają kod błędu.

-Nie można otworzyć obiektu wydajności usługi Server. Pierwsze cztery bajty (DWORD) sekcji danych Data zawierają kod stanu.

-Nie powiodło się wykonanie procedury otwierania dla usługi „MSDTC” w bibliotece DLL „C:\Windows\system32\msdtcuiu.DLL”. Dane wydajności dla tej usługi nie będą dostępne. Pierwsze cztery bajty (DWORD) sekcji danych Data zawierają kod błędu.

-Nie powiodło się wykonanie procedury otwierania dla usługi „Lsa” w bibliotece DLL „C:\Windows\System32\Secur32.dll”. Dane wydajności dla tej usługi nie będą dostępne. Pierwsze cztery bajty (DWORD) sekcji danych Data zawierają kod błędu.

-Nie powiodło się wykonanie procedury otwierania dla usługi „ESENT” w bibliotece DLL „C:\Windows\system32\esentprf.dll”. Dane wydajności dla tej usługi nie będą dostępne. Pierwsze cztery bajty (DWORD) sekcji danych Data zawierają kod błędu.

-Nie powiodło się wykonanie procedury otwierania dla usługi „BITS” w bibliotece DLL „C:\Windows\System32\bitsperf.dll”. Dane wydajności dla tej usługi nie będą dostępne. Pierwsze cztery bajty (DWORD) sekcji danych Data zawierają kod błędu.

Mógłby mi ktoś powiedzieć co jest grane? Antywirus to McAfee, skanowanie nie wykrywa wirusów.

 

 

 

  • 1 miesiąc później...

megakop
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam te same błędy. Wywala mnie średnio jeden raz dziennie z gry WOT. Jak kolego rozwiązałeś problem? Win 10.

  • 3 miesiące później...
zrtvals
komentarz
komentarz

W moim przypadku pomogło zaktualizowanie sterowników i kolejne aktualizacje. Obecnie błąd nie występuje w windows 8.1.

Pozdrawiam

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.