x-kom hosting

(Android) MTKMusicProvider FotaProvider jak sie pozbyc?

iza121
utworzono
utworzono (edytowane)

Pojawil sie u mnie na tablecie problem z powyzszymi aplikacjami, rozpoznawane sa przez program Malwarebytes, jednak program nie potrafi ich usunac ze wzgledu na to, ze sa niby aplikacjami systemowymi, format na niewiele sie zdaje, bo MTKMusicProvider nadal sie wlacza, czy jest mozliwosc aby usunac te pliki bez rootowania systemu jakas aplikacja najlepiej? ( tych plikow jest na 99% wiecej, bo jak podejrzalam pliki systemowe, to tych "providerow" bylo wiecej, chociaz ja na Androidzie sie kompletnie nie znam)

 

Android 4.4.2

Edytowane przez iza121

Youki
komentarz
komentarz

Potrzebujesz roota.

 

iza121
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzisiaj, udało mi się znaleźć trochę czasu, aby w rootowanie się pobawić. Udało się obecnie android ma roota, tylko co dalej? :lama:

Edytowane przez iza121
Youki
komentarz
komentarz

Potrzebujesz jakiś program do usuwania aplikacji systemowych.

iza121
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki, mtk musicprovider i fotaprovider  usunięte, czy mógłby ktoś jeszcze rzucić okiem, czy na tablecie są jakieś inne podejrzane aplikacje? Czy te dwie, które mają na początku mtk, są powiązane, z mtk musicprovider, czy to może rzeczywiście aplikacje systemowe?

P1040361.JPG

P1040362.JPG

P1040363.JPG

P1040364.JPG

P1040365.JPG

P1040366.JPG

P1040367.JPG

Edytowane przez iza121

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.