x-kom hosting

DELPHI - przeniesienie oprogramowania na inny komputer

KABAN_DG
utworzono
utworzono

Cześć,

 

mam taką sprawę. Mam zainstalowane oprogramowanie do testera diagnostycznego (samochodowego) Delphi, zakupione jako używane wraz z testerem kilka lat temu.

Tester jest legalny jak i oprogramowanie. Osoba od której kupowałem urządzenie miała dosłać płytę oraz kody do licencji. Lata minęły a ja, jak i sprzedawca zapomnieliśmy o temacie.

Tester ma dobrych parę lat i działa... gorzej z laptopem bo ledwo co zipie. Zastanawiałem się nad przeniesieniem oprogramowania na nowy laptop, z tym że o ile oprogramowanie zapewne dam rade zainstalować to zapewne będę musiał podać klucz licencyjny.

Mam drugi tester legalny BrainBee. Natomiast raz na czas stary Delphi się przydaje.

Czy jest jakaś opcja przeniesienia programu na nowy laptop wraz z licencją... obraz programu czy coś innego? Czy może jest to zapisane w jakimś pliku rejestru...

Znając życie łatwo nie będzie, o ile będzie to w ogóle możliwe.

Oczywiście za komentarze że piracę itd. dziękuję.

 

Pozdrawiam

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zapomniał dosłać ci płytkę i klucz licencyjny, .. dobre.

 

No cóż, jak masz ikonkę programu na pulpicie, to kliknij ją prawym przyciskiem i wybierz właściwości. Tam jest podana ścieżka  do programu, za pewne coś na c:\program files\...

Znajdź ten katalog i skopiuj go całego na inny komputer. Zrób także skrót na pulpicie do tego samego pliku ja w oryginale (to ma być skrót nie kopia). Skróty wykonujesz trzymając przycisk alt jak złapiesz plik myszką.

KABAN_DG
komentarz
komentarz

Tak, po prostu tak. Płyta nie była potrzebna bo oprogramowanie oraz tester działały a nie zamierzałem kupować aktualizacji a jedynie działać wciąż na tej która była.

Urządzenie jest bezlicencyjne - płacisz raz za licencję na wstępie i tyle.

 

Ok spróbuję. Dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.