x-kom hosting

Playstation 4 czy Karta Graficzna

Scrollu
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Mam do wyboru kupno Konsoli Ps4 z padem i playstation plus w zestawie lub Karty Graficznej NVIDIA MSI Geforce Gtx 1050 ti 4 GB X GAMING. Do dyspozycji mam w sumie 1200 zł.

 

Mój obecny sprzęt PC:

- Płyta Główna: AsRock H81M-G

- Procesor: Intel Core I7 4790K 4 GHZ

- Karta Graficzna: ZOTAC Geforce Gtx 750 ti 2 GB

- RAM: 16 GB DDR3

- System: Windows 10 Pro

 

Prosiłbym o jakieś rady od użytkowników Ps4, a zarazem od użytkowników o podaniu mi różnicy pomiędzy konsolą, a kartą. Jakie zalety i wady mi przyniosą każde z nich. Chcę jeszcze dodać, że jestem bardzo aktywnym użytkownikiem PC, ale jak i Xbox 360. Także korzystałem już z innej konsoli. Na PC nie gram w bardzo wymagające gry. Te gry to m.in. gram to: Dead By Daylight, CS:GO, Fortnite, Battlefield 1, League Of Legends. Z Xboxa praktycznie już nie korzystam stąd zwątpienie czy lepiej zainwestować w nową konsolę PS4 czy Kartę Graficzną będącą końcem Upgradu mojego komputera. Od razu mówię, że Xbox ONE odpada.

 

 Co było by dla mnie najlepszym rozwiązaniem? Z czego będe miał lepszą satysfakcję?

 

 

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz (edytowane)

na cos mocniejszego nie bedzie funduszy?

jak nie to poczekaj chwile az ceny kart dropna i kupisz 1060 6GB za niewielka dopłata

 

Edytowane przez DzikiTERMINATOR
  • Dziękuję 1
Mogeto
komentarz
komentarz

siła konsol to tylko i wyłącznie gry na wyłączność, Uncharted, The Last of Us, Heavy Rain, Red Dead~, Beyond two souls, God of War i wiele innych, jeśli chcesz ograć te tytuły to zdecydowanie konsola, a jeśli nie to PC jest lepszym wyjściem, tyle że przesiadka z 750Ti na 1050Ti średni przyrost i lepiej polować na używki GTX970 za ~800zł

  • Dziękuję 1
Scrollu
komentarz
komentarz

@DzikiTERMINATOR a czy mógłbyś podać jakiegoś ewentualnego linka do nowej 1060?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.