x-kom hosting

Premiere pro a mój komputer.

Szymon2k00
utworzono
utworzono

Cześć,
Mój komputer składa się z : 
-intel core i5-4430
-GeForce GTX 750
-8GB RAM
Nie mam dysku SSD.

Czy da radę montować w programie premiere pro? Chodzi mi o montaż dłuższych filmów przeskalowanych z 4k do 1080p i podstawową kolor korekcję. Jeśli nie, to co mogę zrobić aby ulepszyć komputer?

Pozdrawiam i z góry dziękuje.

 

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

da rade, możesz kupić drugą kość8GB RAMu, podaj model płyty, bo prawdopodobnie będzie możliwa rozbudowa do i7, możesz wymienić grafike na np. 1060 6GB, możesz kupic SSD na tempy i materiały. Kwestia tego ile masz pieniązków

Szymon2k00
komentarz
komentarz

Właśnie chciałbym jak najmniej wydać, bo resztę mam zamiar na aparat wydać :/. Zauważyłem, że coś mi się zaczął mulić premiere ostatnio. Myślisz, że format coś zadziała? Bo w planach mam właśnie kupno nowego sprzętu do nagrywania ale jeśli komputer nie uciągnie to będę musiał niestety je zmienić.

DzikiTERMINATOR
komentarz
komentarz

zależy od wielu rzeczy to  że ci muli, format to jest ostatnia rzecze prawdopobobnie, zobacz zużycie proca i Ramu wtedy  kiedy muli.

Jaka kwota max na rozbudowe?

Podaj model płyty głównej

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.