x-kom hosting

Program do zarządzania plikami na bazie tagów

Ric
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

od jakiegoś czasu poszukuję programu do zarządzania plikami na bazie tagów i nie mogę znaleźć odpowiedniego. Jeszcze trochę, to się zdenerwuję i sam napiszę taki, ale wolę skorzystać z istniejącego jak już jest xD. Testowałem kilka takich jak TagSpaces czy Tabbles, ale żaden nie spełnia w 100% moich oczekiwań.

 

A moje oczekiwania co do takiego programu są takie:

  • Możliwość tworzenia własnych tagów i ich grupowania.
  • Możliwość wyszukiwania pliku na podstawie wielu tagów jednocześnie w różnych warunkach logicznych (AND, OR, NOT). Niesamowite jak wiele programów, które sprawdzałem pozwala wyłącznie na znajdowanie plików spełniających tylko dowolne z kryteriów (tylko OR).
  • Przyjazny interfejs graficzny. Nie jest to konieczność, ale o wiele fajniej byłoby móc po prostu przeciągać tagi do listy wyszukiwania, niż pisać każdy ręcznie.

 

Niby to niewiele ale serio, nie takiego nie znalazłem. Szczerze najbliżej do tego co napisałem to jak na razie był... Adobe Bridge xD

 

Jeśli ktoś zna program, który spełnia te kryteria, to byłoby super :D

  • 2 tygodnie później...

Ric
komentarz
komentarz

OK znalazłem taki jakby co. Niestety płatny, ale tylko ok 40 zł.

 

http://www.silkwoodsoftware.com/

 

Polecam, serio fajny program.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.