x-kom hosting

Stacja dysków CD/DVD nie wysuwa się

sDw
utworzono
utworzono

Witam,

 

mam problem z napędem CD/DVD w komputerze stacjonarnym. Przez długi czas go nie używałem i ostatnio spróbowałem i nie wysuwa się. W ogóle go nie słychać, totalnie nic. Sprawdzałem w menedżerze urządzeń i jest on widoczny, ale żadnych problemów nie wykrywa. Aktualizacji również żadnych nie ma. Co w takiej sytuacji można zrobić? 

Gawel
komentarz
komentarz

Rozumiemy że nie wysuwa z przycisku ? Użycie komendy "wysuń" też nie działa ?

 

sDw
komentarz
komentarz

I z przycisku i z komendy totalnie nic ;/

Kalli
komentarz
komentarz
5 minut temu, sDw napisał:

I z przycisku i z komendy totalnie nic ;/

Robiłeś coś ostatnio z komputerem? może kable gdzieś słabo wpięte 

sDw
komentarz
komentarz

Z miesiąc temu był czyszczony i rzeczywiście kabel lekko się poluzował przy stacji, ale już go podpiąłem mocniej. Myślałem, że to pomoże ale dalej to samo. Poza tym chyba gdyby coś nie łączyło to by komputer nie wykrywał stacji? 

Kalli
komentarz
komentarz
29 minut temu, sDw napisał:

Z miesiąc temu był czyszczony i rzeczywiście kabel lekko się poluzował przy stacji, ale już go podpiąłem mocniej. Myślałem, że to pomoże ale dalej to samo. Poza tym chyba gdyby coś nie łączyło to by komputer nie wykrywał stacji? 

Dla pewności podepnij w inne wejście na płycie, jak nic się nie zmieni to spróbuj w innym kompie 

sDw
komentarz
komentarz (edytowane)

EDIT: już wszystko wporzo, kabel zasilający nie był podłaczony XD

Edytowane przez sDw

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.