x-kom hosting

Pomocy pilne!!!

Dj_szef22
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam was,otóż mam nietypowy problem i nie mam pojęcia jak sobie z nim poradzić,robi się to denerwujące wręcz,ale do rzeczy.
Otóż mój problem polega na tym ,że mój komputer działa o wiele słabiej niż powinien. Chodzi mi głównie o gry np cs go,battlefield itd.
Dla przykładu gra counter strike go ma niezbyt wymagające wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows XP / Vista / 7.

Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 / AMD Phenom X3 8750 lub lepszy.

Pamięć RAM: 1 GB dla Windows XP / 2 GB dla Windows Vista / 7.

Karta graficzna: 256 MB pamięci, DirectX 9 i Pixel Shader 3.0.

Wolne miejsce na dysku twardym: 7,6 GB.


MÓJ KOMPUTER

Karta graficzna:GTX 750TI 2GB(sterowniki najnowsze)
Procesor:AMD PHENOM 9850 x4 black edition (2,5mhz)
Płyta główna:ASROCK N68C-S UCC(obsługa ddr2 i ddr3)
Ramy: Kingston 8GB (800mhz)ddr2

Zasilacz:Be cool 520w Silent
Wracając do gier,chodzą one bardzo słabo w csie osiągam maksymalnie 50 fps'ów czasem 60 na najniższych ustawieniach graficznych,w wielu innych grach jest tak samo.Nie wiem dlaczego ,więc proszę was o pomoc w czym jest problem. Zauważyłem również ,że procesor używa tylko 1,2mhz swojej mocy z 2.5. W biosie ustawione jest taktowanie na 2.5 ale program cpuz pokazuje mi że używa tylko 1.2mhz. Włączyłem grę aby sprawdzić czy się coś zmieni,czasem wskakiwało taktowanie 2.5mhz ale tylko na około 5 sekund i znowu było 1.2mhz. Sprawdzałem czy pracują wszystkie rdzenie i okazało się ,że wszystkie są w użytku(czyli 4). Proszę was bardzo o pomoc,będę wdzięczny.

 

 

Edytowane przez Dj_szef22

szynszyl1337
komentarz
komentarz

Jakie masz temperatury podzespołów pod obciążeniem?

Dla własnego bezpieczeństwa rozważyłbym wymianę zasilacza, ponieważ jego niestabilne parametry mogą doprowadzić do uszkodzenia nawet całej jednostki.

Dj_szef22
komentarz
komentarz

Temperatury są okej. Niedawno w opcjach zasilania zmieniłem wartość na wysoką wydajność i polepszyło to fps tak z 10-20 w górę ale na ten komputer i tak moim zdaniem to za mało

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.