x-kom hosting

DNS jeden wielki problem

Polopek
utworzono
utworzono

Witam zwracam się z pytaniem o DNS. Mianowicie mam nowego PC i działał super całe pierwsze dwa tygodnie. I nastał problem przedwczoraj mojemu internetowi poważnie odbiło. Miałem przy ikonce WI-FI zółty trójkąt mówiący o braku dostępu do internetu. OK pomyślałem na starym lapku gdy tak się działo to restartowałem kompa i wszystko śmigało. Nie tym razem zrestartowałem PC mnóstwo razy i nic. Tak samo z routerem. Kliknąłem rozwiązywanie problemów przy wifi i system mi powiedział "Serwery DNS nie odpowiadają" Wstukiwałem więc na sztywno pierdyliard różych np. 8.8.8.8 lub 4.2.2.3 itd. To nic nie dało proszę o pomoc

 

Ważne informacje

-System: Windows 7 Home Premium

-Internet łączy się przez kartę sieciową USB od TP-LINKA

-Wpisywałem rozmaite komendy  z internetu do cmd

-Problem nie ustępował nawet na chwilę co niektórzy pisali, że net im się na chwilę pojawił a za 10 min znikał

-Steam działa, ale nie sklep tylko biblioteka oraz czat (TF 2 multi też działa)

-Przeglądarki nie działają 

 

Przepraszam za ten cały chaos i błędy, ale jest późno i piszę na telefonie. Odpowiadać się będe od Piątku 2 lutego od 15:00 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Na innych komputerach to samo ?

Sprawdziłeś czy nie masz wirusy ?

Zobacz w ustawieniach przeglądarki czy coś jest ustawione jako serwer proxy.

Daj zrzut ekranu z działających w tle procesów, z menadżera zadań.

 

Polopek
komentarz
komentarz

Wirusów nie mam napewno. Na innych urządzeniach wszystko jest ok z proxy raczej nic się nie dzieje oto screen. Na dole widać ten trójkąt. Chciałbym dodać, że jak włączam steama to on znika, ale działa tylko czat. Sklep w aplikacji nie włącza się

Procesy.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Strony się normalnie otwierają ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.