x-kom hosting

hejmedia.net

VolterKing
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś zna stronkę hajmedia.net ponieważ zauważyłem tam bardzo tani ram ale nie wiem czy ta stronka jest zaufana. Proszę o pomoc :)

Link do stronki i ramu : https://hejmedia.net/index.php?id_product=2955&controller=product

Warto też dodać że wszystkie rzeczy z tej strony mają przecenę -15 %

Dracoo
komentarz
komentarz

Ja był by ostrożny.. jeśli już coś zamawiać to tylko za pobraniem, ale to i tak ryzyko..

DiMateo
komentarz
komentarz

Pierwszy raz widzę ta strone 

VolterKing
komentarz
komentarz

Jeszcze nie zamówiłem, chciałem się was zapytać właśnie 

Chikkk
komentarz
komentarz

To na stronie

"Sklep internetowy działający pod adresem: www.hejmedia.net prowadzony jest przez firmę ROBERT CIESIELSKI HEJMEDIA.NET , PAWEŁ  SOBCZAK z siedzibą przy ul. Gawotar 15, 02-830 Warszawa, z numerem NIP 5991612823 i numerem REGON 211310059 i adresem e-mail: kontakt@hejmedia.net"

To w KRS

 

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA
REGON: 211310059
NIP: 5991612823

 

Poczta:

Gorzów Wielkopolski
Kod pocztowy: 66-400
Ulica: Kazimierza Wielkiego 85/16
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Gmina: M. Gorzów Wielkopolski
Powiat: M. Gorzów Wielkopolski
Województwo: lubuskie
Forma Prawna: BEZ SZCZEGÓLNEJ FORMY PRAWNEJ
Rejestr: EWIDENCJA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ
Data wpisu do rejestru ewidencji: 2004-10-11
Data powstania: 2004-10-11
Data rozpoczęcia działalności: 2004-11-10
Organ rejestrowy / ewidencyjny: PREZYDENT MIASTA GORZÓW WIELKOPOLSKI
Forma własności:

WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH

 


 

 

Wiec jakaś podpucha  i nadaje siędo zgłoszenia na policję bo ktoś się podszywa pod inna firmę.

 

Pozdro

  • Super 1
pabloesc
komentarz
komentarz

Chciałem zrobić zakupy w tym sklepie, ale niestety jest opcja płatności tylko za pobraniem. Zadzwoniłem do Pana ze sklepu i zapytałem czy jest możliwość odbioru osobistego karty graficznej za ponad 1000zł, lub możliwość wysłania za pobraniem bez wcześniejszej wpłaty pieniędzy, ponieważ Pastwa sklep jest dosyć nowy i obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. Na to Pan odpowiedział, że zapyta szefa i żebym się z nim za dwa dni telefonicznie skontaktował. Wysłałem wiadomość mejlową, czy jest możliwość odbioru osobistego produktu, lub za pobraniem. Na to Pan odpisał mi, że niestety nie ma takiej możliwości. Zadzwoniłem też do hejmedia i usłyszałem niegrzecznym tonem, że nie mają czasu zajmować się moim zamówieniem za pobraniem a odbiór osobisty nie jest możliwy. Jak dla mnie to jakiś wałek a nie porządny sklep skoro nie można osobiście odebrać produktu a wysyłka za pobraniem nie jest możliwa.

 

 

Foxxxx
komentarz
komentarz

Witam wczoraj również dałem się nabrać oszustom. Zakupiłem zegarek kiedy
podczas przelewu zobaczyłem,że dane kolesia widnieją na Gdańsk, gdzie
mieszkam udałem sie do niego ponieważ tel podany na stronie internetowej nie istnieje
i nie ma z nimi kontaktu. Adres który pojawia się do przelewu w Gdańku
na ul. Rogaczewskiego i rzekomy pan Andrzej ....to nic innego jak wielka melina !!! zastałem tam
towarzystwo grubo po kilku butelkach:) Oszuustwo zgłosiłem na Policje
(możliwośc popełnienia przestepstwa) art 286 kk. Zadzwoniłem do banku aby zblokowac przelew ale
niestety pieniązki już wysłali na konto podane na stronie sprzedawcy
....ale można złożyc i ja złozyem złozyłem dyspozycje do Banku o zwrot przelanych pieniedzy i
poinformowałem bank ze własnie jestem na Policji i złaszam przestepstwo.
Moj bank w ciagu 20 min podjął kroki i odzyskał należnośc. Oszustwo należy zgłaszac na Policję wtedy jest szansa na zbiorowe

  • Super 1
Besesumber
komentarz
komentarz

Super że udało się odzyskać kasę!

  • 2 tygodnie później...
Poszkodowana
komentarz
komentarz

Niestety zostałam przez nich oszukana. Na szczęście na niewysoką kwotę ale fakt jest faktem. Ja robię doniesienie na policję żeby inni nie zostali oszukani, a właściciela sklepu spróbuję dorwać z 286 kodeksu karnego. Złodzieje i oszuści. Na innych forach postów od osób poszkodowanych jest znaczenie więcej :-(

  • 2 tygodnie później...
Besesumber
komentarz
komentarz

To tylko jeden sklep w morzu oszustów :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.