x-kom hosting

Pisze się wziąć, a nie "wziąść"!!

Fafu
utworzono
utworzono

Jak w temacie. Dobre jest to, że większość ludzi robi błąd niewiedząc o tym :P Jak zły dział to przenieście....

tomekkk
komentarz
komentarz
Jak w temacie. Dobre jest to, że większość ludzi robi błąd niewiedząc o tym :P Jak zły dział to przenieście....

Szkoła polonistyczna??

PS. Mnie też wkurzają takie błędy, a najbardziej to Ktury i inne :P

Fafu
komentarz
komentarz

Zwykłe gimnazjum, klasa ogólna :P Dobry jest też bende :D

Kamil_tbg
komentarz
komentarz

mnie wkurzają takie jak "trzabylo"

Fafu
komentarz
komentarz

albo "rużne" :P

bizon11
komentarz
komentarz

Osobiście denerwuje mnie jak ktoś napisze "chasło"

A tak ogólnie to nie lubię "napalonych nastolatków" którzy robią błędy co w drugim słowie zamiast pisać na forach powinni wziąć sobie przeczytać jakąś książkę :P

A karą za każdy błąd w internecie powinno być przeczytanie jakiejś megnudnej książki :D np. Pan Tadeusz :D

Fafu
komentarz
komentarz
Pan Tadeusz :D

Lepsza by była biblia :lol: Albo wszystkie części Harrego Pottera :D

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

To ja tu chcialem... tylko przeprosic za moje bledy :(

Fafu
komentarz
komentarz

Nic nie szkodzi :P Nie obrażę się :P

bizon11
komentarz
komentarz

Dobra spoko :) Pisz po prostu ze słownikiem w ręku i będzie git :P

Albo po prostu korzystaj z FireFox-a 2 - moduł sprawdzania pisowni naprawdę bardzo fajne rozwiązanie :)

Jump0ncasH
komentarz
komentarz
moduł sprawdzania pisowni

Wof jak jest cos takiego to ja w to wchodze, do teraz jak czegos niewiedzialem to wpisywalem w google ale tam t ez dyslekcja sie szerzy

bizon11
komentarz
komentarz

No to zachęcam do ściągania najnowszej wersji FireFoxa

Dobra koniec off topa :)

Axel
komentarz
komentarz

Ja to normalnie białej gorączki dostaje jak widzę takie neologizmy jak 'nom', 'chcem', 'tesh', 'jush', 'mash', 'proshem' etc. Szlag mnie trafia jak widzę coś takiego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.