x-kom hosting

AutoCAD, ArCADia + sprzęt dla projektanta

Larss
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Stoję przed zakupem komputera oraz oprogramowania do projektowania. Wybór padł na system ArCADia BIM z racji funkcjonalności oraz dużych promocji jeszcze przez parę dni. Ogólnie całość opiera się na AutoCADzie. Sprzęt typowo do pracy. Wiem już mniej więcej czego chcę. Szczegóły dotyczą spraw technicznych. Chodzi głównie o procesor i pamięć RAM. Czy sprawdzi się bardziej Intel czy AMD oraz czy 16 GB RAM to nie za mało? Wiadomo, że 32 lepiej ale czy konieczna jest dopłata jeśli na początku mówimy o małych projektach.

  • 3 tygodnie później...

szybki5
komentarz
komentarz

Cześć Larss. Na co dzień pracuję z pakietem ArCADia BIM i przy specyfikacji Intel i7 oraz 16 GB RAM nawet rozbudowane projekty chodzą dosyć płynnie. Oczywiście bardziej przyszłościowy będzie wybór procesora klasy i7 z 32 GB DDR4 bo nigdy nie wiesz jaki projekt się trafi. Ogólnie Arcadia - dobry wybór ;)

Larss
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź ale już kupiłem sprzęt. Coś w tym stylu jak piszesz. BIM śmiga jak szalony :)

ArCADia jak najbardziej godna polecenia.

szybki5
komentarz
komentarz

Sprawdź też KONSTRUKTORA od ArCADii oraz RAMA 2D/3D

  • 4 tygodnie później...
David202
komentarz
komentarz

Kupiłem Rama 2D/3D i nie żałuję. Bardzo intuicyjny, wygodny, stabilny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.