x-kom hosting

Problem z dodaniem kluczu do rejestru "Mousefix"

569200
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie, problem polega na tym, że wgrywając mousefix windows 10 wszystko jest ok. Dodaje > restartuje pc > włączam cs go i jest wszystko pięknie i świetnie aż do momentu nastepnego restartu komputera, gdyż wszystko wraca do wczesniejszych ustawien i nadal czuje wielki dyskomfort poruszając myszką. http://donewmouseacc...ration-fix.html < źródło. 

Prosiłbym by ktoś tu pomógł mi wgrać Mousefixa na stałe, a nie próbował obejść tematu z innej beczki. Mam wszystko powyłączane i po włączane jak należy i porównanie gry z Mousefixem niż bez niego to dla mnie różnica między piekłem a niebem. Moge nagrać filmik jak zachowuje sie myszka w obu stronach.
Zrobiłem już wszystko w windowsie 10, od tych poukrywanych opcji, po te, które są widoczne dla przeciętnego konsumenta. 

Prosze bardzo o pomoc, rok czaus do za dlugo... ;d

569200
komentarz
komentarz

serio ? nikt nie potrafi pomoc ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.