x-kom hosting

Problem z piekarnikiem elektrycznym Amica

Tr1SH
utworzono
utworzono

Witam, w ostatnim czasie zaczęła mi się przegrzewać górna część piekarnika Amica EBI 8562AA. Zauważyłem, że przegrzewa się on po wyłączeniu -czyli wtedy kiedy przestaje działać wentylator.
Stąd moje pytania:
1 Czy w tym piekarniku po wyłączeniu powinien chodzić wentylator aby go ostudzić?
2Co odpowiada za pracę wentylatora w tym modelu ? Termostat czy bezpiecznik termiczny czy coś innego?

Z góry dziękuję za sugestie.

r102
komentarz
komentarz

Forum elektroda - cokolwiek by o nim nie sądzić :V  będzie jednak właściwsze ???

 

Piszesz w miarę poprawnie może za ten brak odstępu pomiędzy punktem "2" a Co nie dostaniesz od razu bana :cfaniak:

  • Haha 1
539
komentarz
komentarz

Patrz, a ja tak liczyłem właśnie na to ,że Ty jako jedyny będziesz tu specjalistą od spraw technicznych piekarnika.

r102
komentarz
komentarz

Do pieczenia to ja mam kobiety - specjalistą to może jestem od wytyczenia ogólnych zadań n/t jadłospisu...

539
komentarz
komentarz

Jasne :) A na deser dostaniesz śliwkę :)............. pod okiem jak Ci , któraś niewiasta wazówką zasunie :)

r102
komentarz
komentarz

Aj - nie doceniasz roli planowania - to najważniejsze -  przecież ktoś musi ustalić jadłospis typu: "w niedzielę będą schabowe z kapustą" - zapewniam Cię że szybkie i  stanowcze podjęcie takiej decyzji to sprawa niełatwa i odpowiedzialna - personel wykonawczy się cieszy że ma już z górki - tylko prostą, bezproblemową  i nieskomplikowaną pracę fizyczną -  a jak jeszcze przyniosę paczkę schabu i ziemniaków z Biedronki to aż miło patrzeć na uśmiechnięte twarze  :V

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.