x-kom hosting

Service Pack 1 i ustawienia karty graficznej

nnatalaa
utworzono
utworzono

Witam, dzisiaj instalowałam Windowsa 7  oraz potrzebne sterowniki i zaktualizowałam system. A teraz mam 2 problemy.

1. Gdy chcę wejść w ustawienia karty graficznej (Radeon RX460) wyskakuje mi komunikat że nie można uruchomić programu ponieważ nie znaleziono api-ms-win-crt-runtime-|1-1-0.dl|.  Nigdy wcześniej się z tym nie spotkałam i kompletnie nie wiem co robić.

 

2. Gdy chcę uruchomić TeamSpeak3 wyskakuje mi informacja że wymagany jest Service Pack 1. Już raz spotkałam sie z tym problemem. weszlam na strone microsoft i pobralam to co trzeba i działało wszystko dobrze. Natomiast teraz nie wiedzialam która wersje wybrać sposród tylu podancyh. https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=5842  i w końcu pobralam kazdy i po kolei sprawdzałam który jest dobry. Oczywiście wersje 64 bit. Żadna nie była prawidłowa i ciagle pisało ze to zgodne z Windows XP. Ani jeden nie działał. nie wiem co robic, siedze nad tym 3 godziny jak nie dlużej i mam juz dość.

 

prosze o pomoc, jestem juz bezsilna. nic nie dziala i nie potrafie naprawić tych dwóch błedów :( Z góry dziekuje 

nnatalaa
komentarz
komentarz (edytowane)

w windows update mam wszystko zaktualizowane, nie moge tam nic zrobic narazie.

oki dziekuje.

 

edit: Dobra odinstalowałam vc++ 2015  x64 ix86 i zainstalowałam ponownie. wszystko śmiga. Dziekuje @Youki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.