x-kom hosting

Xbox One X czy PS4 Pro

Diablo16
utworzono
utworzono

Witam, zastanawiam się nad wyborem konsoli i nie wiem jaką wybrać, proszę pomóżcie mi.

Kawaa94
komentarz
komentarz

Sam się zastanawiam nad konsolą zresztą kilka tematów niżej jest mój post. Z tego co już się dowiedziałem to jest kilka głównych pytań: Jakie gry bardziej Ci pasują te na PS4 czy Xbox. Jeśli grałeś na PC lub masz mocny komputer w większość gier z Xboxa można grac na kompie. TV czy posiadasz 4k HDR. Abonamenty w Xbox jak dla mnie są dużo ciekawsze w usłudze Game Pass 29 zł za miesiąc jest sporo ciekawych propozycji w cenie abonamentu np. od lutego dochodzą takie tytuły jak NBA 2k17 WWE2k17 więc nie są to stare gry. Więcej możesz przeczytać tutaj

https://www.xbox.com/pl-PL/games/xbox-game-pass . 

Jeśli żadna z tych gier Ci nie pasuje i nie jesteś zainteresowany to popatrz na tytuły oferowane przez PS4 być może tam znajdziesz coś ciekawszego dla siebie i nie będziesz musiał dopłacać do X ponieważ nie będzie tam interesujących Cie gier.

  • 7 miesięcy później...
Petun
komentarz
komentarz

też się zastanawiałem, długo zwlekałem jednak ostatnio zdecydowałem się na xboxa one x i jestem mega zadowolony. w sumie chyba najlepszy sprzęt jaki miałem. Jeśli interesuje Cie tez niezła cena to teraz w me jest dobra promka ;) 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.