x-kom hosting

Niezawodny program do nagrywania płyt ?

NewJoker
utworzono
utworzono

Witam,

 

pilnie szukam dobrego darmowego programu do nagrywania płyt CD/DVD, który będzie prosty w obsłudze, ale przede wszystkim nie będzie ryzyka, że płyta niby się nagra a tak naprawdę będzie pusta (a przynajmniej dla innyh komputerów). Miałem już tak kiedyś po nagraniu przy pomocy samego Windowsa. Teraz nie mogę sobie na to pozwolić, bo chodzi o oddanie ważnych projektów.

Słyszałem, że z Nero zdarzają się takie problemy, więc może jest jakiś bardziej niezawodny program tego typu ? Albo jednak Windows bez wspomagaczy nagrywania najlepiej się sprawdzi ?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Spróbuj użyć tego

https://cdburnerxp.se/pl/

Płytę po nagraniu obojętnie jakim programem można zweryfikować czy jest dobrze nagrana. Problemy z nagrywaniem raczej nie dotyczą programów a nagrywarek. Często twórcy programów robią program, którego nie są w stanie sprawdzić ze wszystkimi istniejącymi modelami nagrywarek stąd problemy.

Tam jest lista jakie napędy ten program obsługuje

  • Dziękuję 1
Przemek86
komentarz
komentarz

polecę Ci ashampoo używam go od dłuższego czasu i jest ok bardzo intuicyjny, wersja darmowa:)

Badger20k
komentarz
komentarz

ashampoo zdecydowanie warty polecenia :)

  • 2 miesiące później...
Tomek44
komentarz
komentarz

Ja używając Nero nigdy nie miałem z tym problemów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.