x-kom hosting

Błąd podczas instalacji Win 7, system nie wykrywa USB

Makeszka
utworzono
utworzono

Witam, podczas próby instalacji systemu Win 7 na laptopie Lenovo ideapad Y700 wyskakuje błąd o danej treści
"Brak wymaganego sterownika urządzenia stacji dysków CD/DVD. Jeśli masz dyskietkę, dysk CD, DVD lub dysk flash USB ze sterownikiem, włóż go teraz. "
Poprzednio zgrywałem sterowniki do USB 3.0 na jedną z partycji dysku i ręcznie szukałem danego sterownika. Tym razem sprawa się komplikuje, ponieważ system nie czyta mi żadnych urządzeń USB z wyjątkiem myszy. Szukałem w Google rozwiązania problemu, jednak wchodzenie w menadżera urządzeń i w aplikację diskpart w cmd nic nie daje - Pendrivy nadal nieczytelne. W aplikacji zarządzania dyskami również nie pokazuje się żaden pendrive. Przez to nie mam możliwości zainstalowania jakichkolwiek sterowników, ponieważ wszystkie są na dysku przenośnym, którego system nie czyta. System nie chce zainstalować sterowników samodzielnie, ponieważ nie ma dostępu do internetu ( brak jakichkolwiek sterowników) . Nie wiem co mogę w tym momencie zrobić i liczę na pomoc.

  • 3 tygodnie później...

Tymecki
komentarz
komentarz

Ze strony - http://www.gigabyte.us/Support/Utility

Pobierz Windows USB Installation Tool.   Rozpakuj, uruchom WindowsImageTool. W destination path wybierz swój pendrive na którym masz windowsa. Zaznacz trzy kwadraciki pod spodem i poczekaj. Instalacja powinna teraz pójść.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.