x-kom hosting

Ustawienia OBS

Dawen
utworzono
utworzono

Cześć, ostatnio próbowałem nagrać fragment rozgrywki z League of Legends za pomocą OBS'a, ale jednak zacząłem gubić tak dużo klatek, że mijało się to z celem. Normalnie mam około 110-120 klatek na najwyższych możliwych ustawieniach w rozdzielczości 1920x1080, a podczas próby nagrania klatki spadają do 45-50. Moim pytaniem jest na jakie ustawienia OBS'a i LoL'a musiał bym mieć aby dało rady coś nagrać. Używam laptopa MSI GL626QF z podzespołami: Procesor Intel Core i7-6700HQ Ram 8GB Grafika NVIDIA GeForce GTX 960M + Intel HD Graphics 530.

pestka12
komentarz
komentarz

Witam.

 

Czy próbowałeś zmniejszyć bitrate ? i na co masz ustawione kodowanie na x264 czy karta graficzna ? oraz podaj temperatury podczas nagrywania.

Dawen
komentarz
komentarz

Zużycie procesora waha się pomiędzy 30-75% A dysk obciążony jest na 65+%image.png.949eae0d4c6c294967592fbaccacd893.pngimage.thumb.png.a9e7848d99ee036a2bf363a6556c4579.png

pestka12
komentarz
komentarz

Jakoś nagrywania ustaw na taką samą jak stream i napisz czy to coś dało.

Dawen
komentarz
komentarz

Nic się nie polepszyło, ale zauważyłem, że teraz fps'y spadają nawet gdy nagrywanie nie jest włączone. Włączam OBS'a fps'y spadają, a gdy go wyłączę fps'y wracają do normalnej wartości. 

pestka12
komentarz
komentarz

To spróbuj ustawić kodowanie na nividie i podaj czy coś się zmieniło jeżeli nie to ja już nie wiem więc sory :( to może spróbuj coś poszukać na internecie 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.