x-kom hosting

Żona zdradza kumpla!!!!!!!! Program do odzyskiwania danych.

nathariel
utworzono
utworzono

Problem zarysowany w temacie.

W jaki sposób odzyskać usuniętą treść z historii (archiwum) GG??

Zwykły program do odzyskiwania danych pomoże??

Problem wydaje mi się wielce skomplikowany.

PROSZĘ POMÓŻCIE, BO SIĘ CHŁOPAK ZMARNUJE...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że da się odzyskać tylko skasowane pliki. Pliki, a nie ich części. A jak archiwum GG się zmienia to się po prostu nadpisuje (w sensie cały plik się zmienia, wchodzi w miejsce "starszej wersji")... Mogę się mylić, ale tak mi się wydaje...

DoGeR
komentarz
komentarz

Mnie się też zdaję, że archiwum gg nie da się odzyskać...

Fafu
komentarz
komentarz

To niech jej się włamie na gg i napisze do tego kogoś i zobaczy do czego ta rozmowa doprowadzi. Jak np będzie pisał misiu, kotku itp. to znaczy że zdradza :P

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

Jesli sa jakies juz podejzenia to niech kopnie ją w du** bo przeciez kazdy by sie domyslil czy jego bliska osoba kmini cos na boku, lub tez proponuje udac ze wszystko jest ok zalozyc jakis program szpiegoski i zdobyc dowody

lucahenrykow
komentarz
komentarz
Problem zarysowany w temacie.

W jaki sposób odzyskać usuniętą treść z historii (archiwum) GG??

Zwykły program do odzyskiwania danych pomoże??

Problem wydaje mi się wielce skomplikowany.

PROSZĘ POMÓŻCIE, BO SIĘ CHŁOPAK ZMARNUJE...

Ciekawa zmyłka ;)

DoGeR
komentarz
komentarz

Ja polecam na swoim kompie keyloggera zainstalować i będzie zczytywał znaki z klawiatury

Fafu
komentarz
komentarz

ale nie będzie wiadomo co ten ktoś do niej pisze...

DoGeR
komentarz
komentarz

A no tak :/ A może jest jakiś program który by robił co jakiś czas kopie pliku z archiwum

Jump0ncasH
komentarz
komentarz

hmm mozna by zrobic program ktory tworzy kopie pliku z archiwum gg, zreszta juz napewno ktos cos takiego wymyslil :D googlePL

Chlebak
komentarz
komentarz

Laska może mieć włączone "nie archiwizuj wiadomości".Lepszy byłby program co robi co jakieś 4 sekundy zrzut ekranu i zapisuje do pliku.Wtedy będzie widoczne okienko rozmowy no i sama rozmowa.Można byłoby przechwytywać sesje GG od danego numeru i przekierowywać do jakiegoś innego numeru GG.(taka wtyczka do Power GG ;) )No albo odrazu niech tą całą rozmowe zapisuje do txt i wysyła na meila.Wtedy tylko musiałby Firewalla "zaprzyjaźnić" z taką aplikacją.Ehh.. :P

Fafu
komentarz
komentarz

Niech najlepiej pierdol*ie ją w r*ja i po sprawie. Jak ma podejrzenia to niech od razu od niej odejdzie. Nie ma co się trudzić na dowody. No chyba, że jemu na niej zalezy - to co innego :P

Nie powinno się załatwiać spraw w tak brutalny sposób jak napisałeś.

/DoGeR

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.