x-kom hosting

Nazwa użytkownika w "skrócie" na inncyh komputerach?

filipskw
utworzono
utworzono

ELLO, mam pytanie stworzyłem wyskakujący komunikat w .vbs i ukryłem go  w odpowiednich folderach i utworzyłem skrót, który miał go otworzyć i otworzył. Chciałem żeby to działało na inncyh komputerach (taka jakby prank gra), I w tym skrócie co to otwiera jest napisane że tam user Filip Skw********** ale ten skrót nie działa na inncyh komputerach. I chodzi o to co mam wpisać w polu nazwy użytkownika Windows żeby to działało na innyhc kompach? POMOCY! Mam nadzieję że dosyć jasno to opisałem. W załączniku ss.

Inkedss_LI.jpg

filipskw
komentarz
komentarz

Proszę pomóżcie!

  • 4 tygodnie później...
Ether_141
komentarz
komentarz

Nie opisałeś jasno. Co chcesz, żeby plik zapisany na komputerze A, uruchamiał się kiedy klikniemy skrót na komputerze B?

filipskw
komentarz
komentarz
26 minut temu, Ether_141 napisał:

Nie opisałeś jasno. Co chcesz, żeby plik zapisany na komputerze A, uruchamiał się kiedy klikniemy skrót na komputerze B?

no

Ether_141
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie ma szans tego zrobić przez zmianę lokalizacji skrótu. Musisz te komputery jakoś połączyć se sobą, sieć lokalna czy coś takiego, a później to skryptem obsługiwać.

filipskw
komentarz
komentarz
Dnia 4.02.2018 o 15:29, Ether_141 napisał:

Nie ma szans tego zrobić przez zmianę lokalizacji skrótu. Musisz te komputery jakoś połączyć se sobą, sieć lokalna czy coś takiego, a później to skryptem obsługiwać.

A bo myślałem, że jest jakiś skrót że tkjkb znajduje nazwe użytkownika

Ether_141
komentarz
komentarz

Ale skąd ma to znaleźć jak nawet nie ma gdzie szukać?

filipskw
komentarz
komentarz
Dnia 6.02.2018 o 16:26, Ether_141 napisał:

Ale skąd ma to znaleźć jak nawet nie ma gdzie szukać?

Qrde nie wiem czy wiesz o co chodzi przez np. pendrajwa przekładam katalog z katalogami z plikami i chodzi o to aby ten skrót otwierał te pliki i żeby to działało na różnych kompach a nie tylko na moim. Chodzi o nazwe użytkownika

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.